Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GeForce GTX 940MX és a GTX...

A GeForce GTX 940MX és a GTX 950 az hasonlít? Vagy melyik majdnem olyan, mint a 940MX??? Többi lent, mert bonyolult vagymi

Figyelt kérdés

Szóval nekem 940MX-em van, és mivel az a h...e Gépigényes oldal, ahonnan játékokat lehet megnézni, hogy mennyire bírja a gépünk a játékot ugye (annak mondom, aki nem szokta használni, nah mindegy, de sztem mindenki használja akinek fontos gamerkedés szempontjából:)).

És nincsen olyan konfig a GPU-nál (UGYE!), hogy 940MX..

ÉS A HOZZÁ LEGKÖZELEBB ÁLLÓT SZERETNÉM MEGTALÁLNI!! , és úgy gondoltam, hogy ez közel van hozzá.

Néztem összehasonlítást a 2-vel kapcsolatban, de nem is találtam, meg őszintén szólva nem is igen értek ezekhez, hogy most melyik jobb melyiknél, vagy melyik bír ugyanolyan "készséggel".


Választ előre is köszönöm! Lehetőleg értelmes válaszokat szeretnék.

Szóval köszönöm a segítő kommenteket majd!



2020. aug. 20. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen játékról lenne szó?
2020. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
GT 740 van hozzá talán a legközelebb.
2020. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

GTX950-nek kb ketszer jobb a teljesitmenye: [link]


Miert nem kerestel ra, bsszon meg a krva isten!!

2020. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Most mx130 néven fut(ugyanaz a gpu, csak átnevezték), rengeteg tesztet találsz róla. 950 nél sokkal lassabb.

Btw az utolsó bekezdésedtől mit vártál, hogy mit fogsz vele elérni pontosan?

2020. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy most ne offoljam szet a kerdest. Nem fogom :D

(Az MX250 jobb azert, mint az MX130, nem?)

2020. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A 3. válaszra annyit mondok, hogy b.zzeg azért, mert nem értek hozzá és hiába írnék be bármit is, nem tudnám, hogy mit is kéne nézzek... tán azért b.zdmeg..


Ne offold szét a kérdést, hát csodás.. valamit elérek az életben, huhu.

De örülök, hogy kicsit "nagyon" visszafogtad magad :))).


Mindenesetre köszönöm, mert lényegében megkaptam a választ, valahol a sok fele h.lyeség mellett ^.^ .

2020. aug. 20. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

annak mondom, aki nem szokta használni, nah mindegy, de sztem mindenki használja akinek fontos gamerkedés szempontjából:

Nem. Az egesz oldal kb annyira pontos mint az idojarasjelzes.

2020. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Biztos
2020. aug. 20. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen biztos.

Egy jatek hivatalos fejleszstoje altal kiadott gepigeny is csak megkozelito becsles, nehany kriterium alapjan, egyaltalan nem 100%-os adat.

Ezen meg egy random oldal nem sokat fog javitani.

2020. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem. De akkor is, legalább "közelítőleges értékek" vannak "megadva" rá. Amúgy erről papolt nekem már mostohatesóm rengeteget, de én szokás szerint mindent elfelejtek, szóval azért nem értettem elsőnek, hogy miaf... van
2020. aug. 20. 19:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!