Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehetett a probléma?...

Mi lehetett a probléma? Szokás szerint bekapcsoltam a gépet és az egér bal gombjával nem lehetett parancsot adni.

Figyelt kérdés

A jobb gombja és a görgető működött. Touch-pad működött. Újra kijelentkeztem, semmi. Megint megtettem, semmi. Kihúztam és újra bedugtam, semmi. Másik USB portba dugtam be, semmi. Újraindítottam és ekkor is semmi. Majd néhány percig keresgéltem, és megint, ekkor már működik.

Ezelőtt ilyet nem tapasztaltam. Mitől lehetett?



2020. aug. 22. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A gombja rossz, hol érintkezik, hol nem.
2020. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elképzelhető, hogy a gombbal történt valami.

Az én 6-7 éves egerem is sajnos már eléggé a vesztét érzi sajnos.

2020. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Az enyém is van 2-4 éves.

Idáig jó szolgálatot tett és olcsó volt, tehát panaszkodni nem panaszkodom.

Az is igaz, hogy a gépem már néhány hónapja furcsa tüneteket produkál. Lehet, hogy közreműködik ez is.


Köszönöm a válaszotokat!

2020. aug. 25. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Utálod a touchpadot? Pedig sokat tud! - A számítástechnikai ...

szamitastechnikarol.blog.hu › 2016/10/09 › utalod_a_t...

2016. okt. 9. - Ugyebár a számítógépet leginkább két perifériával kezeljük, ... A touchpad alatt voltak a bal és jobb egérgombok. ... és gyakran kellett "átfogni", mivel nem lehetett egyszerre hosszú utat ... az ujjunkat, és máris úgy működött, ahogyan az egéren a scroll gomb. ... A görgetés irányát is megváltoztatta az Apple.

2020. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!