Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet a Windows 10 rendszerébe...

Lehet a Windows 10 rendszerében egyszerre párhuzamosan több megnyitott ablakot használni?

Figyelt kérdés
Egyszerre kéne gépelnem és videót néznem, meg lehet azt valahogy oldani, hogy az internet és Word programok egyszerre legyenek nyitva és ne csukódjanak be, míg mondjuk gépelek a Wordben? A Mac Bookomon volt ilyen opció, ebben miért nincs? Hogy lehet ezt beállítani?

2020. szept. 7. 16:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem pont bezáródik, de igen arra gondoltam, hogy ha gépelek a Wordbe, akkor a videó képernyője nem jelenik meg, hanem lemegy a tálcára és bár a hangot hallom, hiszen nem záródik be a program, de a képet már nem látom, míg a Wordbe gépelek. Chrome-on futna a video és Wordben kéne írnom a szöveget. Meg lehet ezt valahogy oldani?
2020. szept. 8. 23:15
 12/13 anonim ***** válasza:

És lőn, igazam lett ("Always on top")-ra gondolt a költő, vagyis az inaktív ablakot (jelen esetben videót) szeretné az előtérben tartani.


Amúgy:

"hanem lemegy a tálcára"

Nem megy az le sehova. Egész egyszerűen egy másik ablak kitakarja.


"Chrome-on futna a video és Wordben kéne írnom a szöveget. Meg lehet ezt valahogy oldani?"

Igen. Olvasd vissza a kommenteket. Vagy a két ablakot egymás mellé rakod, vagy felrakod chrome-ba ezt a kiegészítőt és ott is bekapcsolható a PiP funkció, ahol a weblap alapból nem támogatja.

[link]

A használata le van írva a weboldalon.


Ettől bővebben nem tudom hogy lehetne kifejteni. :)

2020. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mintha korábban említettem volna a Firefoxot. Bár nem kizárt, hogy mással is megoldható, esetleg kiegészítővel.
2020. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!