Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leöntöttem a laptopom vízzel,...

Leöntöttem a laptopom vízzel, teendő?

Figyelt kérdés

Fejjel lefelé szárítottam éjszaka, de nincs sok javulás. Mármint feláll a gép, működik, viszont egyes billentyűket nem érzékel, másokat pedig mintha be lennének ragadva! Helyre lehet hozni? Kérlek segítsetek nagyon fontos...

Amúgy meddig kell szárítani?


2010. aug. 8. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
erre nehéz válaszolni mert az emberek nagy része nem önti le a laptopot vízzel szerintem vidd a szervizbe
2010. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ha bekapcsolva öntötted le akkor az szar ügy.


ha ki volt kapcsolva akkor szárítsd meg. ha nem jó akkor szervíz.

2010. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért öntötted le??????? :(
2010. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Haverom laptopja boroskólát kapott. Be volt kapcsolva. Hát, ezután gyors kikapcs + akksi ki, majd szétszedtük dirib-darabra és kitakarítottuk. Azóta hibátlanul működik.


Ha a tied üzemképtelen, vidd szervízbe. Ha értesz hozzá, szedd szét bátran. Amúgy igencsak billentyűzet-csere gyanús, azt olyan 10k körül végzik (alkatrész+munkadíj), szervízben. Mindenképpen ajánlott beadni, főleg ha garis. Ha jó embert fogsz ki, normálisan rendbe is teszi a géped (laza csavarok meghúzása, portalanítás).

2010. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Miért öntöttem le gondolhatod hogy nem direkt :( de többet poharat nem rakok a közelébe az tuti. működik, bekapcsol, feláll minden, de a billentyűk "beragadása" miatt használhatatlan. Igen,be volt kapcsolva mikor leöntöttem:S már lejárt a garancia sajnos. Sajnos én nem értek hozzá, lehet megkérek valakit... amúgy ha rákötök külső bill-t az fog működni? ideiglenesen.. vagy inkább ne kapcsolgassam most be?

2010. aug. 8. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold be, zárlatos lesz! Sűrgősen vidd szervízbe.
2010. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy elvittem... billentyűzet csere, és elvileg szerencsés vagyok, hogy ennyivel megúsztam...
2010. aug. 8. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó régen, amikor az első számitógépkezelőire jártam, Amerikából hazatért tanárunk rögtön ezzel kezdte. Nem reggelizünk a billentyűzeten! Se joghurtot, se kávét nem teszünk le a közelébe. Akkor még nem voltak laptopok.
2010. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jópár nap száradás után, ismét működik, mégsem kell kicserélni a billentyűzetet O_o De még meglátjuk!
2010. aug. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!