Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan bluetooth...

Létezik olyan bluetooth adapter ami támogat egy controllert illetve egy headsetet egyszerre lag nélkül?

Figyelt kérdés
Mai nap vettem egy gembird 4.0 bluetooth usb adaptert xbox one controllerhez hogy vezetek nelkul tudjam hasznalni, mukodik is vele de ha rakapcsolom a fulest smi szinten bluetooth akkor vagy a hang akadodik vagy a controller laggol. Gondolom ez az adapter nem birja adni a jelet egyszerre mindket eszkoznek.
2020. okt. 20. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a hang nagyon megterheli a bluetooth sávot, ezért van ez. Egy kontroller és egy egér, meg egy billentyűzet simán menne egy adapterrel, vagy 4 kontroller. A headset viszont akkor is akadozni fog, ha másik adaptert teszel be és azzal kapcsolódsz.
2020. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ketto darab bt adapterrel? Eggyiken a controller masikon a headset csatlakoztatva, az mukodhet?
2020. okt. 20. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert ugyan azon a sávon megy.
2020. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogy tudom megoldani hogy egyszerre tudjam a ket eszkozt hasznalni vezetek nelkul?
2020. okt. 20. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán Bluetooth 5.0-val menne, de csakis minőségi adapterrel...
2020. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bluetoothon mindig lesz lag!
2020. okt. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudna nekem valaki linkelni egy olyan adaptert amivel mennie kellene?
2020. okt. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!