Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a billentyűzet...

Mi lehet a baja a billentyűzetemnek?

Figyelt kérdés

2 napja vettem egy félmechanikus billentyűzetet 15.000Ft-ért. Minden jó volt, míg a mai napon a macska rá nem borította a virágot cserepestül az ablakból. Amikor ez megtörtént, működött, minden okés volt. Kihúztam, szétszedtem, hogy kitisztítsam a bele került koszt és vizet. Azt a kevés cuccot ami bele került finoman felitattam, illetve letöröltem. Tényleg nem volt sok benne. Óvatosan összeraktam, bedugtam, továbbra is világít, a gép felismeri, mint billentyűzet, viszont egyik gombra sem reagál. Se Num Lock, se semmi. Néztem USB2-ben, 3-ban, egyik sem vezetett eredményre.

Mt ronthattam el? Van esély, hogy működésre bírom még?



2020. okt. 27. 14:14
 1/2 A kérdező kommentje:
A félmechanikus alatt azt értem, hogy az alapja membrán, csak a billentyűk alatt van egy kamu switch, ami mechanikus hatást kelt. Ettől függetlenül membrán a működése szerint.
2020. okt. 27. 14:16
 2/2 hypno ***** válasza:

Azután hogy beázott, nem kellett mást elrontani.


Két opciód van.


1. vársz pár napot, hogy kiszáradjon és teszel még egy próbát.

2. Ha online rendelted, akkor megpróbálod a 8 napos elállási jogodat érvényesíteni.

2020. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!