Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya összekötése...

Videokártya összekötése monitorral?

Figyelt kérdés
Vettem egy gt 1030-at, de a monitoromon csak vga csatlakozó van. Hogyan tudnám összekötni?

2020. nov. 11. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak HDMI to VGA átalakítók, de működésük bizonytalan, mint a kutya vacsorája.
2020. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van rajta DVI-I kimenet, akkor egy mezei DVI-VGA átalakító kell, azzal menni fog és tökéletes lesz a kép. Egyéb esetben amit az első mond, de az aktív átalakítás miatt romlik a kép minősége.
2020. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, ha nem tévedek, hogy DVI-D a dvi kimenet, ami csak digitális jelet ad, így tehát, nem fog menni sima DVI-VGA átalakító.

A hdmi meg csak digitális az olcsó adapterek szerintem nem képesek rendes átalakításra és eleve milyen már, hogy egyik jelből másikat csinálsz...

Jobb egy monitor szerintem.

2020. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, mert ugye az a gond, az átalakítással hogy mindezt valós időben kell megoldanod, pl lehet laggolás lesz a vége stb..
2020. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!