Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konzól kart vegyek...

Milyen konzól kart vegyek pc-hez? Pl Lol vagy bármilyen más játékhoz is.

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy xbox one controller van hozzá, vettem egy asus bluetooth sticket hozzá, tökéletesen működik vele, de lehet vezetékesen is használni egy bármilyen micro usb kábellel, igaz én a Lol-al nem játszok, nem tudom, hogy azzal működne-e.
2021. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ebben pl ha kifogy az elem usb kábellal ugyanugy működik-e?

2021. jan. 31. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kontroller a legtöbb játékhoz rosszabb, mint az egér-bill páros. A LoL az pl egy tipikusan egér+bill játék. Fifa meg egy kontrolleres. Az fps játékok mind egér+bill. Stratégia mind egér+bill. Kontrollerrel nem is tudom mit lehet érdemesebb játszani... autósokat talán, de ahhoz megbott van a kormány lehetőség is, tehát a kontroller annál se jó választás. Verekedős-harcolósnál jó még a kontroller (Tekken/mortal kombat, DMC, Sekiro), repülésnél talán (de ott meg ugye a botkormány a jobb).

Szóval ezt gondold át mindenképp! LoL-hoz ne akarj kontrollert!!


Én mindenképp olyat javasolnék, ami tölthető, töltés közben használható. Li-ion akksis. Vagy kábeles...

2021. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2021. jan. 31. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen az elsőnek is a választ:)
2021. jan. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!