Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység hiba?

Tápegység hiba?

Figyelt kérdés

Nemrég rakattam össze egy új gépet.

Adatai: ryzen 5 1600, rog strix b450f, crucial 8gb ddr4 ram, és egy palit gtx 1650-es videokártya, a tápom pedig egy Chieftec ECO 600W

Utóbbit most cseréltem le két napja, állítólagos hibával.

Játék közben néhány perc elteltével újraindul a gép. Stresszteszt alatt a ramok, a kártya, az alaplap és a proci is jól szuperál, nem melegedik.

A táp lenne a hibás?


2021. febr. 22. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
A videokártyát cseréltem le, elírtam a sorolást.
2021. febr. 22. 17:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha bírja a tesztet akkor nem,

mert az maxon járatja a kártyát és a procit.meddig futtattad? minden driver a legfrissebb? esetleg alaplapi biost frissíts.ha esetleg AF-es a proci akkor lehet hogy kell friss bios,fene tudja így fejből most..

2021. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem AF-es. Negyed óráig ment a teszt, a játék kb. 5-6 perc után újraindítatta a gépet. A bios a legfrissebb. A driverek is rendben vannak
2021. febr. 22. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eseménynaplóban nem találsz bejegyzést?a win jogtiszta a gépeden?
2021. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A win jogtiszta windows 10 pro. Eseménynaplóban sincsen semmi érdemleges.
2021. febr. 22. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a bonyolultabb út,a hardvereket kell tesztelni.külön-külön.és a kártyára tippelnék, kellene szerezned egy másikat és ezzel próbálgatni a gépet.ha megnézel egy 4k vagy 8k youtube videót akkor is leàll a géped?
2021. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiderült, a táp volt a hibás.
2021. ápr. 2. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes.a tesztet elbírta de a játékokat nem?
2021. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!