Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme valamit még...

Van értelme valamit még fejleszteni ezen a gépen? Vagy már kuka?

Figyelt kérdés

Anyunak nem volt asztali gépe csak laptopja, de tavaly márciustól itthonról dolgozik, és laptopon nem volt neki jó (kicsi és elég gyenge...).


Márciustól az én régi asztali gépemet használja, előbányásztam neki a pincéből, tettem bele egy 120-as SSD-t meg Windows 10 Pro-t (eredetileg HDD-val volt és Vista-val).


A gép:

CPU típusa: QuadCore Intel Core 2 Quad Q8400, 2666 MHz (8 x 333)

Rendszermemória: 4016 MB (DDR2 SDRAM)

Videokártya: Intel(R) Q35 Express Chipset Family (256 MB)

Képernyő: Asus VW220 [22" LCD] (8CLMVD036713)

Tár: 120GB WD Green SSD


Amire használja a gépet: vpn+remote desktop, alap netezés (youtube, sorozatok, filmek...)


Összességében nagy gondok nincsenek vele, amire kell arra jó neki, viszont Chrome-ban mondjuk ha több lap megvan nyitva akkor 98%-on van a memóriahasználat.


Megérné még 4 giga ramot tenni bele? (alaplapon 2 foglalt a 4 slotból)



2021. máj. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olcsón találsz akkor igen, mert a procinak ezeket még futtatnia kellene, de ne várj nagy csodát, meg a tárhely is kevés lesz.

Esetleg az nem lehet jó, hogy a laptop+monitor+egér+billentyűzet?

2021. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á azt a laptopot még vágódeszkának sem használnám 2 giga ram, 1ghz-es intel Atom cpu....
2021. máj. 7. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A kezel 8gb DDR2 RAM-ot akkor igen.
2021. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felejtsd el hogy azon fejleszteni akarsz. Mindent le kell cserélni 😐
2021. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!