Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli gamer fejhallg...

Vezeték nélküli gamer fejhallgatóból nem tudok választani. Melyik a legjobb választás FPS játékokhoz?

Figyelt kérdés

Árkategória: 110.000 Ft-ig


Felhasználás: Főleg FPS játékokhoz, szóval térhangzás nagyon fontos. Hosszabb akksiidő is elég fontos lenne , mivel hosszabb játszásokat nem lenne rossz ha bírná.


Mikrofon: Nem olyan fontos , egy teljesen casual minőség teljesen elég, a lényeg hogy értsenek.


Kényelem: Az nyilván szubjektív, de érdekelnek a vélemények, hogy kinek mennyire kényelmes az alábbi fejhallgató.


Távolság: Körülbelül 8 méter teljesen elég hogy a teraszra és a konyhába el tudjak menni úgy hogy ne recsegjen.


Latency: Mivel FPS játék a főbb felhasználás ezért nyilván ez is főszempont.


Azok a fejhallgatók amiken gondolkoztam:


Corsair Virtuoso RGB: Szoftverről jókat olvastam, hangzásról szintúgy, viszont sokan panaszkodtak arra hogy hosszabb gaming sessionnél előjönnek fájdalmak amit a köralakú fülpárna okoz.


Epos GSP 670: Ez a fejhallgató amikről legjobbakat olvastam, és ez is volt a fő prioritás amíg nem olvastam olyanokat hogy szoftveresen el tud szállni a mikrofon.

És hát a latencyről sem találtam semmilyen hiteles forrást, bár kiindulva a bluetoothról nem tudom mit várjak.


HyperX Cloud II wireless: Kicsit túlértékeltnek érzem hogy egy 2015-ben kiadott fejhallgatót, egy az egyben kiadnak wirelessben és 55.000 forint.


Közel sem ragaszkodok az itt leírt fejhallgatókhoz, valaki valamit tud ajánlani , vagy valamelyiket ezek közül esetleg próbálta?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. máj. 21. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Én most vettem akciósan egy Beats Studio3 fejhallgatót, 70e Ft-ért, meglepően jó hangélményt nyújt, kényelmes, kb 3-4 naponta elég tölteni. Én munkához használom meg zene hallgatásra, nagyon ritkán Cs:go + Lol-al játszok, cs:goba valahogy nem sikerült megtalálnom a rendes hangbeállítást, pont a trappolást nem hallom, de a lövés leszakítja a dobhártyám. Lolba meg nem igazán számít a hanghatás. :)
2021. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

HyperX Cloud II wireless teljesen jó.

Úgy tudom semmi egyéb változás nincs a vezetékes változathoz képest, szóval az a Takstar Pro80 klón továbbra is párját ritkítja hangminőségben.

Mivel ez utóbbi nem arányos az árral.

2021. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Hidd el, hogy a térhangzású (2.1, 5.1, 7.1...) fejhallgatók óriási kamuk, tesztelgetem őket már vagy 15 éve. SEMMIVEL sem adnak jobb térérzetet, mint egy jó sztereó, sőt! Számos teszt azt mutatja, hogy egyenesen rosszabbak, mint a sztereók:

https://www.youtube.com/watch?v=-_JpAyWMeiQ

https://www.youtube.com/watch?v=mgCMRai9K8I

SOKKAL többet jelent a hangszórók minősége és a használt audio szoftver, mint a surround technológia. Egy haverom esküdött a Razer 7.1-re, aztán meghallgatta, mit tud a sima sztereó Audio-Technica ATH-M50x-em Dolby Atmos-al, és csak kapkodta a fejét, hogy "úristen, hallom, hogy két emelettel feljebb valaki megy fel a lépcsőn" (CoD Warzone).

2021. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!