Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebből lehet valami probléma,...

Ebből lehet valami probléma, veszélyeztetheti az alaplapot?

Figyelt kérdés
Elmentem egy városba, meglátogatni egy barátomat, bevásárolni, a bevásárlásból nem lett semmi, a lényeg nem is ez, hanem, mielőtt bementem volna a boltba, megszólított egy öreg fazon, de most ez lehet nagyon hülyén fog hangzani, odanyújtott nekem, egy 3090-es kártyát, megkérdezte mennyi az ára, én rávágtam, hogy 10 ezer forint, utána ki akartam javítani magam, de azt mondja, eladja nekem 10 ezer forintért. Atyaúristen, és megvettem. Nem merem kipróbálni még.

2021. máj. 24. 21:04
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Főként azért félek a kártyától, mert régen volt egy másik egy nagyon kicsi, és kinyírt egy teljes alaplapot, mivel rossz volt.
2021. máj. 24. 21:05
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Remélem az ez egész házadat leégeti mert átvágtál egy vén embert.

Bár elég kamu szaga van, de ha valami csoda folytán mégsem akkor fentiket kívánom neked :)

2021. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem vágtam át, és nem kamu, csak félbeszakított, és egyből eladta nekem. Nem tudtam nemet mondani :D
2021. máj. 24. 21:10
 4/40 anonim válasza:
100%
Valaki valakit atvert itt, amig nem probalod ki hogy mukodike addig nem tudjuk hogy kicsoda.
2021. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Szedek elő egy alaplapot, megnézem jó e.
2021. máj. 24. 21:20
 6/40 A kérdező kommentje:
Jó, nincs semmi gond, ez működik rendesen, hatalmas szerencsém volt. Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 24. 21:24
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
4 perc alatt össze raktál egy fél gépet bele raktad a kártyát fel driverezted és tesztelted 3D alatt és még volt időd arra hogy leírd hogy mindenki nyugodjon meg meg sikeresen átbasztam valakit. Az igen öcsém, kicsit sem kamu szagú az egész story bár csak nekem is ennyi szabad időm lenne hogy ilyen marhaságokat találjak ki és rakjak ki GYK-ra.
2021. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Igen, mióta a faluba bekötötték az üvegszálas internetet, driver booster jó gyorsan letöltötte és felrakta a kellő driver-t, azon kívül, egy nvme ssd-vel gyorsan tölt be az egész :D Ez nem átverés volt, ő vágott a szavamba, és így nem lehettem tisztelettudó. :)
2021. máj. 24. 21:32
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg lopott a kártya, a pasas csak egy tag a sok közül, aki szabadulni akart tőle. Ha ez valakié aki el akarja adni, utána néz az árának és felteszi netre, nem pedig valaki kezébe nyomja az utcán.
2021. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, most ebben mi nem hihető? Én tegnap csaptam le egy 4090-re 3.000 Ft-ért, szerintem pont hogy a kérdezőt b*szták át... Komolyan, 10.000 Ft egy sz*ros 3090-ért? Az egy elavult sz*r...


Újonnan is már simán meglehet venni 1.000.000 Ft-ért, a kérdezőnek meg valaki odaadta 10.000 Ft-ért!?? Mi ez ha nem az emberi tudatlanság kihasználása? Egyre sz*rabb ez a világ... Szegény kérdező, én tényleg sajnállak. Ha gondolod meghívlak egy sörre, úgy könnyebben átvészeled ezt a nehéz időszakot.

2021. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!