Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-vel kompatibilis kontroller...

Verzso123 kérdése:

Pc-vel kompatibilis kontrollert szeretnék vásárolni, ami működik a fifa 21-el. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Árukeresőt ajánlom. Hidd el, segíteni fog. Azért van. (Előre látom, hogy a földig leszek pontozva emiatt)
2021. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Microsoft XBOX One, vagy Series Wireless konrollert. Nagyon faszák, én is az utóbbival tolom a fifát, régebben pedig az elődjével. 20 ezer körül vannak wirelessel, mindenképp azt ajánlom, nem a kábeleset.
2021. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg olcsóbban nincsen? Mert nem sok péznem van rá, de rosszat sem szeretnék vásárolni
2021. júl. 6. 03:17
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Használtan vettem Logitech F710-et, ez vezeték nélküli vagy még olcsóbb az F310, vezetékes kontroller, amin a joystick-ok a PS-hez hasonlítanak.
2021. júl. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
100%

én már egy jó ideje xbox one kontrollert használok, eleinte vezeték nélkül, aztán meguntam az elem cseréket és azóta vezetékesen, ezzel nem lesz kompatibilitási problémád és kényelmes is a legtöbb kézméretnek, szóval én ezt ajánlanám

ezen kívül ami még okés lehet olcsóbban az talán ez:

[link]

meg ez:

[link]

2021. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül rendeltem egy Spirit Of Gamer XGP Wired Blue kontrollert.
2021. júl. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!