Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kétségbe vagyok esve a laptopo...

Kétségbe vagyok esve a laptopom miatt?

Figyelt kérdés

Nos a laptopom ma reggel mindenféle előjel nélkül kikapcsolt és nem kapcsol be. Rá tette toltore de semmi,pedig 48%on kapcsolt ki.

Ezzel még nincs is baj,de úgy adta be a kulcsot hogy épp a facebookomba és az gmail fiokomba voltam…

El fogom vinni szervizbe mert mast nem tudok tenni raadasul ingyen megcsinálják mert meg nem telt le a garancia..

De tapasztalatból tudom hogyha úgy kapcsolom ki vagy kapcsol ki hogy benne voltam valamiben a bekapcsolás után újra betölti az oldalt ahogy elhagytam és kicsit félek hogy a szervizes a facebookomba és az e-mail fiokomba fogja magat talalni,és hat ne értsetek felre nem csupasz képek meg ilyenek de elég személyes dolgok vannak mind2 be..

Ti vittetek már be így laptopot?Nem tudom mit tegyek mert rohadt kellemetlen lesz ha megnézi a beszélgetéseimet vagy ilyesmi…

Meg személyes képek is vannak benne barátaimmal ahol nem vagyunk épp a legjozanabbakXD



2021. júl. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon jelentkezz be és változtasd meg a jelszavadat.
2021. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be telefonról, léptesd ki magad mindenhonnan és változtasd meg a jelszavad.
2021. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem kell megváltoztatni, elég ha kilépteted a macbookot

azért egy NVRAM és SMC resetet csinál, hátha megoldja a problémát

[link]

2021. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


"elég ha kilépteted a macbookot"


Kivéve, ha meg vannak jegyeztetve a böngészővel a jelszavak, mert akkor az meg belépteti egy klikkre.

2021. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!