Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus gamer laptop durva...

Asus gamer laptop durva teljesítménycsökkenés az évek során?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Három évvel ezelőtti ASUS laptopom van.(i7 proci, 16 giga ram, 1050 TI)

Megfigyeltem, hogy azok a játékok amik régen 90+ fpssel futottak most már alig érnek a 30-45 közelébe. Aki esetleg küzdött hasonlóval van javaslata?

További kérdésem, hogy a laptopról lehet tudni hogy a tápja elég szar, gyorsan merül és néha 30% töltésről kikapcsol. Ennek lehet köze hozzá?



2021. aug. 20. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Újratelepítés ajánlott! Ilyen teljesítmény csökkenést akkor vettem észre, mikor pirate torrent oldalakról töltögettem. De tényleg, csak is akkor és akkor azonnal megjelent a lassulás. Most hogy van nCore.pro-m nem észlelek ilyet, de az ncore-ról is csak filmeket szabad. A játékokat sehonnan nem szabad töltögetni, csak is az áruházakból megvásárlásuk után. Én ezt jegyeztem meg!
2021. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy nem szabadna nekem nincs semmi bajom a torrentes játékokkal
2021. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni. Alaphelyzetbe állítás
2021. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!