Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer széket lehet javítani...

Gamer széket lehet javítani vagy kuka?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy gamer device széket, de 140 kilós dagadt állat vagyok és 2 3 hónap alatt tönkre ment alattam. el van ferdülve az egész. Érvényes erre is a garancia vagy kérhetem, hogy adják vissza a pénzem?

2021. aug. 25. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szék terhelhetőségét meg szokták adni. Ha ezt túllépted, nem kell csodálkozni hogy tönkrement és nem fognak veled foglalkozni. De ha leírás alapján bírnia kellene, akkor tudod gariztatni, mert 1 év gari biztos van rá.
2021. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól is, hogy honnan vetted, pl az én esetben emailben ment a kommunikáció, bár igaz, hogy nálam csak a csillagtalp adta meg magát folyamatosan.


Amikor lejárt a garancia, akkor vettem egy csillagtalpat fémből.

Lemérni szerintem nem fognak, sok szerencsét a cseréhez.


Van gamer szék 150kg terhelésig, (ha esetleg most 120 kilóst vettél), csak nehéz találni.

2021. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már 70 kilós ember alatt is elgörbülni széket, mert nem volt meghegesztve a vas váz a hátánál, csak össze lett csípve.


Ahogy írták, van súlykorlát, azt nézd meg. Azt is érdemes beleszámolni, hogy hiába van terhelhetőség megadva, a szék súlyát gyakran nem számolják bele. Pl 150 kilóra tervezve, de a szék maga 20 kiló máris csak 130-at bír aztán elpattan a gázrugó.


Ha nagy teherbírású szék kell, akkor Impala XXL és XXXL székeket javaslom, borsos az áruk, de olyan is a minősége.

[link]

2021. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 150 kg -s terhelhetőségű is szétment egy 90 kg -s srácnál.

Próbálta garanciáztatni de iszonyat volt... indokok amivel vissza dobták: nem az előírtnak megfelelően ült -rá, -rajta.

Így a drága javítás, szállításon felül fizetettek vele bevizsgálási díjat is, mind ez azért mert a kartámla nem volt meghegesztve és így 1 hónap után kidőlt oldalra.

2021. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!