Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlana valaki nekem gamer...

Ajánlana valaki nekem gamer egeret, megfizethető áron?

Figyelt kérdés

A nagyfiamnak (ha a kor számít, 17) szeretnék karácsonyra egy gamer egeret, eddig sem használt valami csúcskategóriás terméket (2-3 éve olyan 10 ezer körül lehetett, de érik a csere). Kábé az előző egér árának dupláját szánnám most erre, 20 ezer forintot. Be kell látnom, felhasználói szintig terjed az informatikát érintő minden ismeretem, így örülnék, ha valaki tudna ajánlani olyasmit, amivel nem nyúlok nagyon mellé. Persze gugliztam én eleget, de ilyen és ehhez hasonló cikkekig jutottam csak, mint ez: [link]

perrsze nincs ezzel semmi gond, jó lenne személyes tapasztalat és a cikkben említett egerek java része meg is haladja a büdzsémet (nyilván nem ok nélkül). Köszönöm, ha valaki megtisztel a segítségével.



2021. nov. 26. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így vakon ne vegyél egeret, csak célzottan. Minden játéktípusnak megvan az optimális eszköze, amivel jobban, kényelmesebben és hatékonyabban lehet játszani. Csak ugye a játékok sem egyformák, a hozzájuk való egerek sem. Egy taktikai fegyveres játéknál sokkal fontosabb például az érzékenység a pontos célzás és reakcióidő miatt, míg egy RGP-nél ahol van százféle feladat gombokra osztva az az előnyös, ha sok kiegészítő gombja van egy egérnek, és a gombokra különböző parancsokat lehet vezérelni.

Másik szempont az egér mérete és fogása, ergonómiai kialakítása, hogy kényelmesen illeszkedjen a kézbe. Persze aki nem megy el kipróbálni magának, legalább annyit célszerű megsaccolni, hogy ne legyen túl kicsi vagy épp túl nagy, mert attól hosszabb használatnál fájhat a kéz.

2021. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

Bevallom őszintén, az előző egeret is meglepiként kapta (bár volt kis segítségem, aki azóta már sajnos nem "elérhető"), azért gondoltam azt, hogy hátha tudok megint vakon venni, de abszolút értem amit írsz és teljesen logikusnak is tűnik.

Végülis már nem gyerek, akkor megmondom neki, hogy saccperkábé ebben az értékben válasszon ki egyet én meg megveszem, vagy rendelem, nem keletkezik zavar a tér-idő kontinuumban attól, hogy idén majd nem lepődik meg. valahogy el kell engednem ezt a vakon ajándékozósdit így, hogy lassan felnő. Nem is tudom mikkel játszik voltaképp, a Steam-en belül bonyolít dolgokat az rémlik, de ennél többet nem tudok.

Kedves első, köszönöm szépen Neked is, ezt pont néztem is, mert ezt is feldobta a gép, amikor a cikkben ajánlott verziót kerestem ebből a márkából.

2021. nov. 26. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz megkerülni a véleménykérést (és így oda a meglepetés, de az sem jó ha félremegy egy drága ajándék), legalább annyit kellene tudni hogy milyen típusú játékhoz illeszkedjen a tudása, és akkor könnyebb pl. gombok száma vagy képesség szerint szűrni a találatokat.
2021. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most ilyen egere van, ha jól nézem (ez az előnye a betegszabinak, futhatok és megleshetem) és ezzel elégedett volt és szereti, szerette, csak már régi és kezdi feladni a harcot, esetleg ez segíthet?:

[link]

Persze ahogy írtam is, ha praktikusabb, hogy magának válasszon, azzal sincsen gondom, tényleg nem szeretnék rosszul választani, hogy aztán bajlódjon a visszaküldéssel.

Mondjuk volt vagy 14-15, mikor kapta, azóta már lehet más játékokkal játszik, de eddig amennyire én tudom, nem volt gondja vele, csak már lecserélné, mert halódik szegény.

2021. nov. 26. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!