Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fsp hexa 400 tápegységemet...

Fsp hexa 400 tápegységemet ami már 8 éves használhatnám egy új gépbe? pl. I5 10400f, b460m, 8 gbram, 1ssd, 3 hdd mellé?

Figyelt kérdés
Videókártya az maradna a régi egyenlőre, az egy r9270x

2021. nov. 30. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ez az, ami rohadtul nem szabad spórolni sosem. Ez pl még mindig nagyon jó áron van:

[link]


Amúgy elvileg elég, de 8 éves!! És az új hexák sem a top kategóriából jönnek, akkor képzelheted milyen egy ilyen régi...


Én kockázatosnak tartom.

2021. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8 éve még oké volt a hexa táp, mikor 3-4 generációs intel procikkal pakotunk itt össze mindenkinek a lehető legjobb gépet minél nagyobb teljesítménnyel.

Ahogy #1 mondja, akkor is eléggé a lenyesett szárnyú veréb szintjén voltak, de még mindig mérföldekkel jobbak mint a csudaganyék.

Legfeljebb rápróbálsz, de a Hexaval csak óvatosan.


Én személy szerint ugyan úgy használom a Seasonic S12G-650-et ahogy azt kell és már lassan 7 éves lesz.

De megsúgom, hogy pár hónappal ezelőtt szedtem elő egy baromi régi tápot (szintén 650W) amin még az alaplapi csatlakozó 20 pines a 24 helyett és semmi baja annak a tápnak, bár igaz, hogy 150W-nál nagyobb fogyasztót nem kötnék már rá.

2021. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!