Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nem működő pendriveomat,...

A nem működő pendriveomat, hogyan tudom helyreállítani?

Figyelt kérdés

Hibajelenségként annyit látok, hogy ha bedugom, villog a led, a gép érzékel valamit, ott, ahol a biztonságos eltávolításra kattinthatnék, látom, a hardver biztonságos eltávolítása ikonját, de rákattintva nem jelenik meg az E meghajtó, a pendrive neve, helyette Eszközök, nyomtatók megnyitása (nincs) és alatta hármaspont, amire nem lehet kattintani..

Mappa kezelésnél "Ez a gép"-nél viszont látható az E meghajtó pendrive, Rákattintva azt írja egy hibaüzenet-ablakban, hogy

"A hely nem érhető el

E:\ nem érhető el

Nem létező eszközt adtak meg"


Közben fent a zöld csík megy, mintha csinálna valamit, de majdnem a végénél elakad.


Azt hiszem, hogy a hiba az lehet, hogy nem biztonságosan távolítottam el a pendriveot.


Mit lehet tenni?



2021. dec. 21. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 köszi szépen, kíváncsi leszek az eredményre. Nem is értem, hogy mért pontoztak le téged. Esetleg aki tette, igazán megindokolhatná, bár lehet, hogy csak félrenyomott. :)
2021. dec. 21. 22:41
 12/13 A kérdező kommentje:

Megoldódott... Csak egy linuxos gépbe kellett dugnom, simán felismerte és kezelte. Utána már a Windows is. :D Semmit nem kellett trükközni.

minden adat megvan.

2022. jan. 3. 09:25
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja, most már lementettem máshova is a biztonság kedvéért.
2022. jan. 3. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!