Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nagyon kényelmes...

Milyen nagyon kényelmes fejhallgatók vannak 50 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

A lényeg a kényelem, a hang egyáltalán nem fontos. Nyilván lehetőleg 50 ezer forint alatt, mert tapasztalatom szerint pár évnél tovább egyiket sem lehet használni szervizelés nélkül.

A fülpárna mindig kiesik széthullik stb intenziv használat után az évek alatt, vagy ugye kábel történik vmi 3 év után és egyik fül nem szól stb.

Ezért ilyen eldobható dolgokra nem adnék sokat, a kényelem viszont nagyon nagyon fontos.



2022. jan. 11. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

A kényelem az fejformától és fülmérettől függ. Javaslom ugorj be egy media marktba és próbáld ki a kiállított darabokat.

Nekem most Sony-m van és nekem kényelmes, de lehet neked nem lenne az :D

2022. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az lesz a megoldás szerintem is
2022. jan. 11. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mediamarktba nincs normális fejhallgató...

Amúgy A550Z, annál kényelemesebb fejhallgatóhoz nem volt szerencsém, vagy annak a nyitott változata a ATH-AD500X.

Ha rám hallgatsz ezek közül választasz, nekem is ez volt a szempont ki is próbáltam nagyrészt az összes 50k alatti darabot.

Tartósság kényelem terén még olyan sem volt ami megközelíti.

Na jó talán, ha sikerül kifognod jó áron egy DT770 Pro80-t akkor esetleg lehet kihívója.

Ismétlem, kommersz vacakért 50k-t felesleges kidobni, ha Sony akkor kizárólag a Sony MDR-1AM2 ajánlott.

2022. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vezetékes is kell hogy legyen, vezeték nélküli ingyen sem kellene.

Ezt elfelejtettem leírni.


Hasznos 3-as a tanácsod, mindenképpen utána járok az általad tanácsolt daraboknak.

Egyedül a DT770 Pro-ról hallottam ezek közül amúgy, elég sokan dicsérték. De szerintem az 50 ezer felett van

2022. jan. 11. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

DT770 Pro alá kell forrás, valamilyen DAC+AMP.

A feljebbi két ATH elmegy alaplapiról is, bár azokra is ráférhet néhol de könnyen hajthatók.

Audio Technica meg a jobbak között van, elég patinás gyártónak számít.

Amit érdemes kerülni azok a Shure termékek, elég törékenyek és nem túl tartósak, recsegnek.

Meg a JBL, Beats, kommerszebb Sony-kat, ennyiért meg azért messze túl lehet már lépni a HyperX kategórián.(amit Inventone HD2000 néven is meg lehet kapni 10 ezer körül)

2022. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös

Köszönöm a kiegészítést, valami ilyet olvastam én is.

Nekem se DAC se AMP és nem is tervezem akkor meg semmi értelme olyan fejest venni.

Nagyon hasznos válasz.

Mert mindenben otthon vagyok számítástechnikai hardverekben, kivéve a fejhallgatókat, mert nagyon szubjektivnek érzem. Nehéz megítélni a kényelmen kivül. Ha van is hangzásbeli különbség pár hét és minden egyforma.


Ezért érdekes hogy kényelem és tartósság minőség egyszóval milyen szinten van.

És nyilván amihez kell vmi extra hangkártya vagy erősítő stb az nem játszik

2022. jan. 11. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem beyerdynamic DTX 910 van, nem mai, de full kényelmes, 6-8óráig a fejemen van sem zsibbad utána a fülem vagy bármi.


egyedül hátránya hogy a kábele rohadt vastag ami kicsit zavaró, meg mivel műanyagból van, biznyos mozdulatok esetén ropog/recseg

2022. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én eBay-ról vettem ilyent, nagyon megérte:

[link]

2022. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos a kenyelem es a hang nem annyira, akkor esetleg gamer headsetek kozott nezelodnek. 30 40k korul mar egesz jokat kapni pl hyperx cloud 2 v logi g pro
2022. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismétlem ennyiért sokkal jobb fejhallgatókat kapni mint a 30 ezres mikrofonos átmatricázott Takstar Pro80-nal(ak. hyper x cloud)biztosan, akinek nem fontos a mikrofon megkapja ugyan azt HP8500 néven sokkal jobb középtartománnyal és anyaghasználattal.

A logitech fejest meg be sem érdemes sorolni inkább...

2022. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!