Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség bekötni a PC ház...

Segítség bekötni a PC ház bekapcsológombot az alaplapomra?

Figyelt kérdés

ittvannak a fotók, elvileg valahova oda kellene bekötni



még az egész csak félig van bekötve, nem tudom, jól csinálom-e, az alaplap egyelőre döglött, nem mozdítja a proci ventit, sem semmit, így videókártyát sem kötöttem rá


a tápegység fő kábelei és a cpu kábelei bekötve, de nem indítja a proci ventit



így áll az egész, és ne mtudom hogy ez így elég e, szerintem már csinálnia kellene valamit, de egyáltalán semmi


fotók:


[link]

[link]

[link]


[link]


[link]


próbáltam az MB SW gombot rákötni a lefele néző pinre is és akkor függőlegesen nézett a csati, de úgy sem történt semmi


szerintem az MB SW jelenti a fő bekapcsoló switchet, vagyis gombot, és amennyire láttam, az megy a bekapcsoló gombra a házba, de nem vagyok benne 100%ig biztos, de szerintem az kellene hogy legyen


alaplap típusa és a kézikönyve:


[link]



[link] 12. oldal. 24. pont illetve 22. oldalon



próbáltam csavarhúzóval is elindítani, de nem jött össze, az sem biztos, hogy van olyan csavarhúzóm, ami jó, mert össze vissza minden bevonat van rajtuk


2022. jan. 16. 10:52
 1/3 A kérdező kommentje:
tehát a probléma, bárhová kötöm, az alaplap nem ad életjelet
2022. jan. 16. 10:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik hogy jól kötötted be.

PANEL1-

ooXX.

ooooo

Azt hogy az MBSW a megfelelő nyomógomb e, egy ellenállásmérővel le lehet ellenőrizni. Túl sok tévedési lehetőség nincs, a másik gomb a Reset szokott lenni.


A tápegységet leellenőrizted? Lehúzol róla mindent, és egy dróttal összezárod a ZÖLD, és egy FEKETE vezetéket. (Power_On, és Ground)

[link]

Ezzel kell a tápot elindítani.

2022. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Két nagyon hülye kérdést fogok feltenni:

-a tápot bedugtad a konnektorba?

-a tápon bekapcsoltad a főkapcsolót?

2022. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!