Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop akkumulátor üzemidő...

Laptop akkumulátor üzemidő javítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Lenovo ideapad 100-15iby laptop 2200mAh akkumulátorral. Eléggé oda van már az akksija, maximum 1 órát bír ki. Láttam, hogy lehet kapni hozzá új akkumulátort, viszont mind ugyanezzel a kapacitással. Létezik bele nagyobb akkumulátor? Nagyobb akkumulátor problémát okozna a számítógépnek? Esetleg bármi más megoldással lehet javítani az akkumulátort üzemidején? (tudom lehetne új laptopot is venni). Nem vagyok otthon az elektronikai eszközök terén, kkéem a negatív kommenteket mellőzzük. Ha valami megoldást sikerülne találni nyilván szakemberre bíznám a szerelést.



2022. febr. 2. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Vehetsz nagyobbat is, csak arra figyelj hogy a külső fizikai mérete beférjen a mostani helyére, ugyan ott legyenek a csatlakozó pontok, illetve azonos legyen az amper átadás. Elér ritka, hogy találni fogsz, mert általában notebookonként változik az akku formája még azonos gyártón belül is, de hajrá.


Amivel növelheted most az akku idejét: Belső portalanítás, újrapasztázás, minden felesleges indításkor elinduló plusz program letiltása, fényerő csökkentése.

2022. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak a 2200mAh-t találom belőle. Viszont látok belőle 3 és 4 cellás verziót, ha mégis veszel, akkor a 4 cellás praktikusabb.
2022. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!