Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptop (?) ez a laptop...

Új laptop (?) ez a laptop új, vagy használt állapotban van? RTX3060hoz képest gyanúsan olcsó, szerintetek mi lehet az oka? Hasonló modelleket 450e ft felett találni.

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 3. 07:18
 1/6 szántóvető ***** válasza:
36 hónap garival újnak kell lennie.
2022. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nemzetközi billentyűzet" más kifogást nem láttam, esetleg 8gb ram, de azt vehetsz később mellé
2022. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi pénzért jó vételnek tartjátok?
2022. febr. 3. 07:40
 4/6 szántóvető ***** válasza:
nem tudom.itt egy teszt róla.a tiédben erősebb proci van,de ezt leszámítva ugyanolyan laptop. [link]
2022. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A jelen árak mellett nem rossz.

De igazából csak December körül szálltak el az árak ilyen durván, előtte kb 50e Ft-al volt olcsóbb mindegyik laptop ebben a 250-450e Ft ársávban.

Sajnos azonban nem merném azt mondani, hogy pár hónap és ismét minden olcsóbb lesz.

2022. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most jó végel. Szerintem nem fog olyan gyorsan csökkenni az ár. Nyárig megérős lesz ennyiért. A gpu is okés,95W TGP-s, ami középszintű: 60 W to 115 W tgp-vel létezik hivazalosan:

[link]

(Amúgy látszik, hogy van, aki 130w-ot is belepasszíroz.)

A lényeg: ninc solyan 3050ti laptop, ami jobb lenne ennél, és a 3060-ak között sem.kell szégyenkeznie. Proci okás, ram bővíthető, ssd vővíthető...

Jó vétel ez ma.

2022. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!