Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri szlovákiából videokárty...

Megéri szlovákiából videokártyát (rtx 3060 ti)-t venni; ha elméletileg olcsóbb?

Figyelt kérdés

[link]

Itt 685 eurót ír, olcsóbb, mint itthon, elvileg. Nálunk 3 kiló alatt nem lehet kapni.

Jó, persze, elvileg megéri ha az árakat nézzük. De van-e valamilyen hátulütője, pl vám, vagy ilyesmi?



2022. febr. 26. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

EUban nincs vám, viszont az áfával mókoltak valamit és mostmár a fogadó ország áfáját kell fizetni? Én is csak itt olvastam, benn nem vagyok biztos.

Ha kimész és kint leveszed a polcról akkor biztosan olcsóbb.

2022. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fukapapa27 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs hátulütője, megrendeled kiválasztod, hogy milyen úton szeretnéd a kézbesítést (gondolok itt, UPC, posta, stb.) és megkapod csak a kiválasztod a kézbesítés típusát és ott az összeg amiért kézbesítik persze mindegyiknél más az összeg! Tudom, mert szlovákiai magyar vagyok és már rendeltem párszor! :)
2022. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
És merre laksz szlovákiai magyar barátom? :)
2022. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi. Én át is sétálhatnék a határon, mert határmenti településen élek, de inkább megrendelem. Ha kihozzák ide persze. Lehet az is plusz költség.

Ha plusz költség, akkor meg mérlegelni kell hogy kimenni (mert közel van a határ de a nagyobb város már messzebb, 100+ km).

Szóval megpr9bálom megrendelni. Köszi

2022. febr. 27. 01:25
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Megéri kimenni. Ha magyar címre rendeled akkor 27% áfát kell fizetned, ha helyben veszed csak 20%-ot. A kártya nettó ára: 570,94 €, szlovák bruttó ára : 685,13€ , magyarországi rendelés esetén 725,1€. Majd 15 000Ft eltérés.
2022. febr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fukapapa27 ***** válasza:
#3 Nagymegyeren ami Győrtől 21 km! Netán tudod hol van?
2022. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ott lakom én is, hármas voltam. :D
2022. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fukapapa27 ***** válasza:
Kicsi a világ azt mondják! És a nevem alapján nem ismersz? Pedig mindenki ismer Megyeren?! :)
2022. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sosem hallottam rólad. :)
2022. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!