Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újrapaztáztam a videókártyám...

Újrapaztáztam a videókártyám és most nem ad képet, a ventillátorok se pörögnek fel. Ötlet?

Figyelt kérdés
Újrapaztáztam a videókártyámat és visszatettem a gépbe. Bekapcsolás után az egyik ventillátor pörög pár másodpercig, a második meg se mozdul. Paztáztam már jónéhány videókártyát, de eddig még sose volt gond. Mit csinálhattam rosszul? Nvidia 1660 super kariról van szó
2022. febr. 26. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fémtartalmű a paszta lehet valamit rövidre zártál, ha nem az, akkor simán valami megsérült szerelés közben.
2022. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen okból pasztáztad ujra?
2022. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Nem fém tartalmú a paszta. Szerelés közben mindig vigyázok és figyepek mindenre, mintha porcelán lenne a kezembe.


2. Több, mint 1 éves a kártya és azért. Úgy tudom évente érdemes újra pasztázni a videókártyát 3s a processort is.


Időközben megoldódott a probléma! A videókártyába be kellett dugni egy kettő részes csatlakozót. Az egyik része 2, a másik része 6 csatlakozó részből áll. A 2 részes csatlakozó részt kellett kattanásig csatlakoztatni. Van kép, eddig rendben van minden, bizom benne igy is marad! :) Minden esetre köszönöm a válaszokat! :)

2022. febr. 26. 23:50
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

"A videókártyába be kellett dugni egy kettő részes csatlakozót. Az egyik része 2, a másik része 6 csatlakozó részből áll. A 2 részes csatlakozó részt kellett kattanásig csatlakoztatni."


Azt úgy hívják, hogy tápcsatlakozó. Olyan nagyon nem értesz te ehhez a dologhoz.

2022. febr. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Több, mint 1 éves a kártya és azért. Úgy tudom évente érdemes újra pasztázni a videókártyát 3s a processort is."


Fenéket kell. Egy átlag paszta is van olyan minőség hogy kegalább 5 évet ha nem 10-et elmegy. Én 2017 elején tettem össze a gépem, szóval kb. pont 5 éve. Egyszer sem volt újrapasztázva semmi, se CPU se GPU, és ugyanazt a hőfokot tudja ugyanazzal a hűtéssel mint újkorában.

2022. febr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell évente.

Sőt az előző gépem 8 év alatt 1x volt ujrapasztazva a processzor, vga-t nem piszkaltam, sose volt több 70 foknál.

2022. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
51%

eddig egy tapcsatist se szereltel?


paszta fuggvenye is vannak ocskak


MX-4 et erdemes hasznalni mindenre


ha nincs indok ra felesleges szetszerelgetni

indokot az adja ha jobban melegszik a proci vagy vga


inkabb a takaritas a fontosabb de szinten ha indokolt, az meg lathato

2022. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!