Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem, egy játék elindítása...

A gépem, egy játék elindítása után pár perccel kifagy. Kifagyás után pár másodpercre az egész képernyő egy bizonyos színt vesz fel, ez kb mindig más. Majd újraindítja magát. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
CPU, PSU, Alaplap most lett cserélve. Gondolom videókártya hiba, de azért kíváncsi lennék, hogy veletek történt-e már ilyen? Nem nagyon akarok pénzt kiadni egy új GPU-ra mert csődbe megyek. :D

2022. jún. 2. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor történ ilyen, mikor meghalt a GPU ventije és túlmelegedéskor magától újraindult, gondolom biztonsági okokból.
2022. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hőmérsékleteket ellenőriztem, sajnos (vagy szerencsére) ott nem találtam hibát. A venti is megy. Aida-val terheltem, ott meg semmi gond nincs.
2022. jún. 2. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy stressz tesztet, az a tuti, de simán lehet hogy a játékban van valami hiba amitől kipurcan a driver alatta. Ezt egy driver frissítés megoldja, vagy ha már a legújabb van fent, tedd fel az egyel régebbi verziót.
2022. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen videókártyád van kérdező? Ez a hiba, jellemző, az Nvidia kártyákra, viszont, velem is volt ilyen jellegű hiba, annyi különbséggel, hogy fekete színnel fagyott ki, 3-mas megoldása, pedig nekem is megoldotta, szám szerint 391.35-ös Nvidia driver van fent, 560 Ti-os kártyához nálam.
2022. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy GTX MSI 1070ti-om van. A stressz teszttel sem volt gond, egyszerűen csak a játékoktól van ki. Itt nem egy specifikus játékról van szó, hanem az összesről sajnos. A driver-es megoldást kipróbáltam, az előző verzió volt fent, most leszedtem az újat (512.95) és továbbra is fennáll a hiba.
2022. jún. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!