Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adata XPG SX8200 ssd-t megéri...

Adata XPG SX8200 ssd-t megéri kicserélni Samsung 970 EVO Plus-ra, ha a sebesség fő szempont?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ER5LuSqg1AE Itt van róla egy videó, hogy melyik a gyorsabb, igaz, ez a Pro közöttük, arra pedig, itt van a leírás:


[link]


A véleményem az, hogy nem nagyon éri meg, mert a sebességük nagyon hasonló, ugyanakkor, ebből a két linkből, az, hogy neked megéri e, bőven kideríthető.

2022. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi különbséget nem vennél észre
2022. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Samsung ssd-kről nagyon jókat hallottam én is ilyet tervezek venni a gépembe a 120gb kingstone ssd helyett! De a te példáddal élve szerintem egyenlőre felesleges a csere.
2022. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, Kingstonról váltás nagyon érezhető lesz. De kérdező neked az Adata majdnem legmagasabb/leggyorsabb SSD-jénél nem veszed észre, ha besz*rsz sem.

Csak a tesztben lesz más, de ha attól jobban érzed magad...

Plus-ban szokás rakni egy RAM csippet is, 256-512MB-t cache-nek hogy jobban bírja a strapát (csomó 4GB feletti fájlok gyors írását).

2022. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint a PLUS verziókban van ez, pl. 970 PLUS. Mondjuk a sima 980-ban ez a ram nincs rajta.
2022. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!