Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius m6-400 egér lehet...

Genius m6-400 egér lehet esetleg még a szenzorral kezdeni valamit vagy új egeret kell vennem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt megbolondult a genius m6-400 as egerem,nagyon szerettem mert jó kis egér már jó pár éve meg van. Olyat csinál,hogy eltűnik az egér mutató vagy kint ragad a képernyő szélén jobb klikk előhoz menűt meg húznám jobbra balra de marad egyhelyben vagy képernyő szélén fel le lehet húzgálni.Most azon agyalok,hogy nagyon sok pénzt nem szeretnék szánni a dologra de megbízható egér kéne bár ebben a szenzor és a kapcsolók is jó minőségűek voltak.Szóval azon gondolkodom lehet megint ilyet kéne venni,vagy nem tudom hasonló áron lehet e valami hasonló jót kapni?

Más helyen kaptam tippet egérre G-Wolves Skoll minit ajánlották csak valahogy nekem nem bejövős,hogy lyukacsos pl kosz miatt,de aki ajánlotta erre esküszik az én geniusomat meg leszarozta olyat nem ajánl vételre....

Vagy én még ezt néztem Endgame Gear XM1 az ajánlós illető azt mondta,hogy V2 verziót érdem ebből venni de 15EFt-ot nem ér max 10EFt ért jó. Szóval én max 15EFt akarok szánni az egér vásárlásra hardvore gamer se vagyok hanem vegyes használat netezés,fotó szerkesztés kis játék. Viszont ugye az érzékelő és a kapcsolók minősége is fontos és az m6-400 ban mind kettő jó bár az ajánlós fickó szerint genius egyenlő kaka de fura évek óta aktívan használtam ezt az egeret.



2022. jún. 6. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tenyeres fogással szoktam fogni az egeret szóval a lyukacsosnál parázok,hogy kicsi lenne vagy koszolódna nagyon
2022. jún. 6. 11:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem a szenzor poros, hanem valami elektronikai gebasz van, nem éri meg foglalkozni vele. Amennyiben javítható, és találsz is egy szakit, aki megmókolja neked, valszeg az alkatrész ára + javítási költség + az idő/energia amit beleraksz, míg hurcolod ugyanannyira, vagy akár drágábban jön ki, mintha vennél egy újat. (Zöldek, kövezzetek meg, de ez tény.)


Jó néhány egér járt már nálam, de leragadtam a Logitech G102/G203-nál (ugyanaz a kettő). Munkahelyen is ezt használom, illetve ismerősöknek is ezt szoktam ajánlani, senkinek sem volt még problémája vele. Ha kényelmesek a kisebb egerek, tehetsz vele egy próbát, hátha.. :)


Egyébként személy szerint pár éve én sem veszek genius cuccokat, túlárazottan adnak halál gagyi periferiákat. Természetesen minden márkánál bele lehet nyúlni a sz@rba, csak más az arány.

2022. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha utána nézel a genius m6-400 nak nem gagyi omron kapcsolói vannak meg a szenzora is minőségi.
2022. jún. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!