Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1080TI hűtés problémák....

Gtx 1080TI hűtés problémák. Mivel lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Működőképes kártya viszont szerintem hűtés problémái vannak. terhelés alatt néha 80-85 fokos a kártya nem tudom ez mennyire számít melegnek annyira nem értek hozzá


Ezzel mit lehet csinálni?


Köszi a válaszokat!


2022. jún. 8. 22:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve Zotac GTX 1080 ti AMP Extreme Core Edition erről mi a véleményetek? Jó kártya? Mennyire melegszik?
2022. jún. 8. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy GTX 1080 Ti már van olyan idős, hogy egy újrapasztázás sokat segítene rajta. A Zotac hűtése jó.
2022. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés hogy hány fok van a szobában?

Nálam 2 fokkal van melegebb, és érződik már a gép hangján.

2022. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel jó eséllyel már nem garanciális, szétszedni, újrapasztázni, de ha úgy van rakhatsz/rakathatsz rá réz hűtő padokat, amik növelik a hőátadást és segítenek hűteni a videokártyát (a mostani 30xx kártyákra 10-20 ezer / thermal padding, egy próbát megér hardver aprón rákérdezni).

Kérdés a szoba hőmérséklete is, mert nálam 26 fokban meg akar halni a ventilátor az amúgy 1 hónapja pasztázott kártyán meg procin, de 20-21 fokban simán hang nélkül mennek.

2022. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!