Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet egyik gombja nem...

Billentyűzet egyik gombja nem működik. Kicseréljem a billentyűzetet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új billentyűzetet. Kipróbáltam, és a K betű nem működik megfelelően. Úgy tudnám leírni, mintha néha beakadna. Spamelni kell úgy kb 20 szor hogy leirjon egyet, aztán egy darabig még írja rendesen. Először gondoltam hogy driverhiba, frissítettem is a drivert, de ugyanaz volt a baj. Linuxon is megpróbáltam, ott is ugyanez. Szerintetek a billentyűzet a hibás? Visszavigyem? van rá 1 év garancia

#billentyűzet #hiba #ragadó billentyű
2022. júl. 2. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, garanciáztasd
2022. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, mindenképp vidd vissza, és közöld az eladóval a problémát, és hogy cserélje ki.


Ha mondjuk egy régi billentyűzet lenne, és ha mondjuk nem működne rajta az F6, F7, vagy az F8, vagy a Home gomb, vagy a Page Up, akkor azt mondtam volna, hogy hagyd a fenébe, ezek úgy is szinte csak dísznek vannak rajta, de mivel egy új billentyűzetről van szó, és ráadásul a K betű elég gyakran használatos gomb, így mindenképp tanácsos visszavinni.

2022. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, visszaviszem
2022. júl. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!