Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya probléma?

Videókártya probléma?

Figyelt kérdés

A rendszer folyamat azt jelzi hogy a videókártya terhelés alatt van 100% on pörög úgy hogy nem fut semmi játék meg semmi program a vírusirtó nem talál semmit én banyászvírusra gondoltam de nem talált semmit a gépen.

A kártya nemrég került hozzám 5 hónapot bányászott bányász bios volt rajta ami nem tudom hogy pontosan mit takar de elvileg vissza lett rakva a gyári biosa gondolom képet se adna a kártya ha még a bányász bios lenne rajta. A kártya folyamatosan hűti vissza magát lehet hallani is.

Egy windows ujra telepítés megoldaná a problémát?

Vagy a kártyának a biosával lesz a probléma? Esetleg nem jól lett visszaállítva a bányász biosról?

A kártya egyébként egy

ASUS ROG Strix RX 580 8GB



2022. szept. 24. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Neked ez már nem az első kérdésed ezzel a kártyával kapcsolatban.


"Emberek 5 hónapot bányászott összvissz egy klímás helyiségben"


És? Akkor már megint mi a kérdés?

Mert ha szerinted ez nem probléma, akkor minek írod bele minden kérdésedbe hogy amúgy bányásztak vele?

Eleve egy lassan 6 éves kártyáról beszélünk. Bányászat előtt is nyilván használták, most ez az 5 hónap még hozzátett kb. 2 év hétköznapi használat melletti elavulást.

Plusz ott van a tákolt BIOS.

Tehát komolyan kérdezem, hogy ezek szerinted nem adnak okot az aggodalomra?

2022. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Emberek a kártya egy gyári bios visszaállitást követően teljesen megjavult. Tényleg táphibás kártya aha.
2022. szept. 25. 23:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Na örülök h sikerült :)
2022. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
39%
Felhasználó hibás a kártya, dobd ki;))
2022. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!