Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok ha...

Milyen laptopot ajánlotok ha az a szempont hogy a lehető leg kisebb legyen és fusson rajta teljes értékű Windows? Nem muszáj billentyűzetes lehet érintőképernyős is de úgy tudom hogy azok nem olyanok szoktak lenni amin a Windows fut hanem az

Figyelt kérdés

iPhone vagy android tablet.



C


sak editor használatra kell esetleg egy két weblap böngészése Szóval nem lenne játék vagy ilyesmi Ezért nem kell valami nagy erőforrásu.


2022. nov. 4. 08:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ott van a billentyűzet, le lehet venni...
2022. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Én úgy értem hogy olcsóbb e valahol hogy ha meg se vesszük?
2022. nov. 4. 13:27
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem árulják ezt billentyűzet nélkül. Amúgy HTML-t tanulni egy Androidos tablet is megteszi.
2022. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Htmlben vannak ciklusok feltételek és tömbök?
2022. nov. 4. 13:36
 25/33 anonim ***** válasza:
Nincsenek. JavaScriptben vannak ugyan, de ahhoz sem kell erős gép.
2022. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, egy telefon is megteszi billentyűzettel és egérrel...
2022. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Akkor hiába tanulnám meg a html-t.

Javascript oké de egyrészt azt megint meg kell tanulni miközben van amit nem, másrészt meg hogyan lehet vele kezelni weblapot? Persze lehet hogy van rá megoldás de én jelenleg úgy tudom hogy arra nem alkalmas. Harmadrészt pedig úgy tudom hogy telefonon gyakorlottnak is nehéz programozni a hát még annak aki ép tanulja.

2022. nov. 4. 13:56
 28/33 anonim ***** válasza:
De ha olyat akarsz elérni, hogy pl automatikusan töltsön le egy weboldalt vagy küldjön be űrlap adatokat, akkor ahhoz ágyúval verébre az AutoIT.
2022. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Na jó de ágyú van pisztoly meg nincs.


És oké hogy javascript csak azzal nem csak a szintaktikát nem ismerem hanem azt se tudom hogy hogyan lehet vele ezt megcsinálni.


Javascriptel például hogy éred el azt hogy egy bizonyos rubrikába írjon be egy egyest. Autóittal meg tudom csinálni, javascript el fogalmam sincs...

2022. nov. 4. 14:19
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem írsz ezt meg azt ilyen meg olyan rubrikába, hanem eleve az API-nak küldöd a kívánt adatokat. A GUI-t teljesen ki lehet hagyni.
2022. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!