Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet egyszerre több hangkárty...

Lehet egyszerre több hangkártyán hallgatni a zenét?

Figyelt kérdés

Tehát azt szeretném ha szólna több hangkimeneten a zene. Úgy tudom egyszerre csak egyiken tud szólni. De az is érdekelne hogy egyik hangkimeneten egyik zene, másik hangkimeneten másik zene.

Az egyik hangkimenet pl. analóg, a másik optika, a harmadik Bluetooth hangszóró.



2022. nov. 30. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ha több lejátszót indítasz el és mindegyiket más kimenetre állítod, pl vlc
2022. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor mindegyik kimeneten más lesz a zene. Olyat lehet hogy mindegyiken ugyanaz a zene legyen?

És pl. ha Chrome-ban hallgatok YouTube-ról zenét? Azt hogy oldom meg?

2022. nov. 30. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem több hangkártya kimenet, hanem egy hangkártya több kimenete. Igen, megoldható, a hangkártya segédprogramjában kell kutakodni. Én anno megoldottam ezt, olyan alaplapon amin 6 jack csatlakozó volt, és 2 jack kimenetet egybe tudtam kötni. Így rá tudtam egyszerre dugni a hangfalat és a fejhallgatót. Aztán következőnél ezzel már nem szórakoztam, hanem egy 200Ft-os jack kettéosztóval oldottam meg.


Analóg+optika még működhet mert az egy hangkártya. Viszont a BT már nem hangkártya, úgyhogy ez jó kérdés.

2022. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk érdekelne az is hogy az alaplapi analóg kimeneten és az USB-s analóg kimeneten is ugyanaz szóljon.
2022. nov. 30. 09:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Van több ilyen USB-s hangkártyám: [link]


Ezen mindegyiken ugyanaz szóljon, amit YouTube-on hallgatók.

2022. nov. 30. 10:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg a Bluetooth hangszórón is, az érdekelne legjobban.
2022. nov. 30. 10:00
 7/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
Ennek az értelme pedig az lenne, hogy...?
2022. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!