Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 29,0, 9,3, 31,2 CM gépbe...

29,0, 9,3, 31,2 CM gépbe belefér egy GTX 750TI,950 vagy 1050TI videokártya?

Figyelt kérdés

Intel Q87 alaplap. Intel hd graphics 4600 integrált videókártya processzorban benne, ami intel core i7 4770.


(tegnapi kérdező)



2022. dec. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg a gép típusát inkább!


Ha SFF méretű, akkor legonkább low profile kártyát tudsz belerakni. De ilyen centikből én utána nem nézek neked, hogy ez milyen méret....

2022. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2es


Koszonom a szép stílust. Embert öltem?

2022. dec. 18. 20:16
 3/9 A kérdező kommentje:

Melyik a rosszabb? Én kiteszem a kérdést többször vagy te személyeskedsz és provokalsz?


Beteg ember vagyok csak segítségre volt szükségem. Mert egyértelmű válasz nem jött. Valaki azt írta jó valaki azt hogy nem.


De ettől még minek kell így beszélned ezt mondd el

2022. dec. 18. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:

miért tetted hozzá hogy beteg vagy !?! ahogy nézem 3 oka lehet :


1. most sajnáltatni akarod magad (megjegyzem ebben az esetben szánalmas vagy)

2. most komolyan azt gondolod hogy ha te beteg vagy feljogosít hogy vesztegesd a többi ember idejét azzal ugyan azt a választ írják meg neked 10X ezt gondolod ?

3. talán inkább betegesen lusta... nem igaz hogy az általad kiválasztott kártyára nem vagy képes rá googlezni és meg nézni pontosan mekkora. Nem igaz hogy sehol nem írnak pontos méretet.Vagy akár belinkelhetnéd és/vagy lefotózhatnád milyen géped van és akkor nem csak a találgatások mennének hanem lehetne konkrétumot is írni... erre sem gondoltál igaz ? vagy ahhoz is túl beteg vagy hogy felkelj a fotelből és lefotózd a gépet ? ebben az esetben hogy van erőd 0-24-ben spamelni a kérdéseket ?

2022. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4es


Nagyon nagy bunkóság amit művész.


Az idődet vesztegetem? Atlapozod a kérdést vagy nem írsz kommentet milyen idő vesztegetés?


Tehát ha én többször megkerdezem ami nem tilos az téged feljogosit hogy ilyen bunkó stílusban személyeskedj?

Empátia meg benned nulla.


Nem reagálod ezt túl?


A valasz: igen utána járok folyamatosan ezt olvasom.


De idegenekkel nem foglalkozom egyszerűen te ilyen ember vagy.

2022. dec. 18. 21:19
 6/9 A kérdező kommentje:

És már bocs de neked bajod van velem mert a gyakori kérdésekre kérdéseket kiirok. Oké. De magaddal nincs bajod hogy ilyen stílusban beszélsz?


Valaki beteg és lelustazod meg sajnaltatja magát úgy hogy NEM ISMERSZ ENGEM. Ezt hogy csinálod? Azt se tudod milyen ember vagyok azt se hogy hol vagyok stb?


Az elethelyzetem nem kívánom neked vedd ezt sajnaltatasnak.

2022. dec. 18. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy félig meddig fekvő beteg vagyok, 4 éve nem tudtam kimenni a lakásból. Telefonról írok. Tudok járni hála az Istennek így tudok a géphez sétálni. Nem kell sajnálni. Csak sértegetni nem kéne.


Nem ismersz.

2022. dec. 18. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki. Ezek az adatok (bár nem egyszerű megérteni, hogy mit akartál kérdezni) ennek eldöntésére kevesek. Pontosabban kéne ismerni a gép paramétereit.
2022. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2022. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!