Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik legjobb...

Szerintetek melyik legjobb monitor márka? Samsung? Max 70ezerig!

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

70 ezer?? 😂😂😂🤣

Ez az abszolút belépőszint. Itt nincs lehetőséged válogatni márkaspecifikus dolgokon, mert nincsenek...


Egy IPS 75hz freesync monitort ki tudsz fogni ennyiért bármelyik márkából (1080p 1ms, vagy 1440p 2-4ms). Lényegtelen, hogy mi a márka, ez minden esetben a leggyengébb, legolcsóbbat jelenti. Ugyanazokat tudják képminőségben, anyagminőségben, stb...

2022. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ASUS VG249Q, amit tudnék ajánlani. 144Hz, IPS kijelző (1ms).
2022. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én LG-t preferálom, a 24GN60R-B pl meg van 70ezer alatt.
2022. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Annyi hátránya van az ASUS VG249Q-val szemben, hogy nincs hangszórója. Nyilván az esetek 99%-ában fejhallgatót használ az ember, de nekem például jól jön a beépített hangszóró, mikor valakinek mutatok valamit és neki is hallania kell az adott dolgot. Sőt, egyedül sincs kedvem mindig felvenni a fejhallgatót mondjuk videónézéshez.

2022. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nekem volt beépített hangszórós monitorom. Annál még a telefonom hangszórója is jobban szólt. Külső hangfalat pedig olcsón be lehet szerezni. Viszont az Asus-osban nincs HDR. De majd a kérdező amúgy is eldönti, hogy melyik a fontosabb neki. Árban ugyan ott van a kettő:D
2022. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Az ASUS hangszórója nem rossz (nyilván semmi basszus, de hangerő és minőség videónézéshez perfekt). Nekem azért előnyös, mert nem használom annyiszor fejhallgató nélkül, hogy megérje akár csak kétezer forintot is kiadni hangszóróra. A végén úgyis az egyéni igények döntenek, de nálam a beépített hangszóró a “jó ha van” kategóriába tartozik.

2022. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Ennyiért egy full hd-s 144 hz acer monitort vennék.
2022. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!