Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi oka lehet hogy egy régebbi...

Mi oka lehet hogy egy régebbi fajta videókártyás pc (dvi kimenet) nem ad jelet egy zsírúj samsung tv-re (hdmi)?

Figyelt kérdés

Hasonló átalakítóval próbáltam: [link]


(nem delock de kb ugyanez)



2022. dec. 23. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt kéne megnézni, hogy a PC-n milyen a DVI kimenet van.

[link]

2022. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pl nem aktív a kimenet
2022. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.- [link]


2.-mitől ne lenne?

2022. dec. 23. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, akkor jobb lenne a VGA specifikációban kéne megnézni, hogy milyen, mert ebből számomra nem teljesen egyértelmű. DVI-A, DVI-I, DVI-D ..?

Mert a HDMI az digitális, de a DVI-A pl: csak analóg.

2022. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2022. dec. 23. 11:51
 6/10 A kérdező kommentje:
2.- Ja amugy dvi-vga átalakítóval jó a jel a régebbi fhd lg tv-re.
2022. dec. 23. 12:08
 7/10 MGéza ***** válasza:

"Ja amugy dvi-vga átalakítóval jó a jel a régebbi fhd lg tv-re"

Mert akkor az analóg jelkimenetet használod. Ennek a tv-nek digitális jel kéne, ami nálad valami miatt nem megy át. Próbáld ki a jelátalakítót mindkét DVI csatin, jobb ötletem nincs.

2022. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
DVI to HDMI adapter van gyárilag is hozzá, szóval mennie kéne a hdminek szerintem , de két kimenete is van, nem tudom ez számít-e. Vagy valami szoftveres beállítás is lehet van, pl: secondary display stb, szerintem #2-es is ilyesmire gondolt..
2022. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Probaltam mindkettő portot. Regi tv-n felismerte jelet automat. Uj tv nem látja. Tv-n semmit se tudok kb állítani. Ez mar harmadik negyedik fajta átalakíto amit probalok, sorba cserlek pc boltba, meg vakarják fejüket ők is. Nem értem. Müködnie kellene ha egyszer gyartanak ilyen atalakitokat.
2022. dec. 23. 15:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó, közbe sikerült az alaplapi hdmi-ről áttolni a jelet a beépített gpu-val. Ügy megoldva máshogy.
2022. dec. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!