Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A C meghajtón folyamatason...

A C meghajtón folyamatason fogy a hely. Már ma letöröltem róla valamit lett 900 mb de már meg kiírja hogy nincs hely és csak 130mb hely van. Nemtudok Már mit letörlni. A Ccleanert használom vírusírtót futattam az avg-t nem talált semmit?

Figyelt kérdés
MIt tegyek?
2010. okt. 2. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

MEgnézem.Dköszi

Am Win7

2010. okt. 2. 21:04
 3/9 A kérdező kommentje:

De nekem 20 Gb a C.

Szerintem ez inkább valami vírus Már meg 380mb-ot ír ki.

2010. okt. 2. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor futtass végig egy vírusirtót.
2010. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az avg-t pbéltam.de nem talált semmit.
2010. okt. 2. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy csak megeszi a rendszer.... szedd le a piriform weblapjáról a CCleanert és jelöld be a szabad terület törlését.. visszafog jönni (nekem ez mindig használ)
2010. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OTT van felül hogy próbáltam azt is.(vagyis folyamatosan használom)
2010. okt. 6. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
köszönöm a válaszokat de azt nem tudom hogy a CCcleaner-t azt hol tudom megtalálni mert ott vab többis és azt nemt tudom hogy melyik az
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs ezt nem ide akartam írni csak véletlenül volt mert nekem is ilyen gondom van azt nem néztem meg randesen a web lapokat bocs mégy 1-szer
2011. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!