Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Dell Inspiron N5110...

Van egy Dell Inspiron N5110 laptopom. Igen, nem mai darab, de nagyon szeretem. Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Lett már benne egypár dolog cserélve, hogy tartsa a versenyt. Viszont eljutottam odáig, hogy az I3at is kikellene. Hogyan tudnék I5 vagy jobbat választani ami jó is bele? Honnan tudom,hogy jó e a formája és beleillik? Egyáltalán működnek e együtt?

2023. jan. 17. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Akármelyik Socket G2-es Sandy jó bele:


[link]


Ha nem kell minden kisajtolgató megahertz akkor én nem mennék a 35Wattosok fölé. Készült 45Wattossal is, de az több hőt termel, többet fogyaszt stb..

2023. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Socket PPGA988 a foglalatú.


A Dell fóruma szerint a következők biztosan jók bele:

- i5-2410M

- i5-2520M

- i5-2540M

- i7-2630QM


Hiszen ezekkel forgalmazzák is. Természetesen ellenőrizd, hogy a BIOS a legfrissebb legyen rajta, még mielőtt bármit lépsz.


Azt mondanom sem kell hogy ilyeneket csak a használt piacont tudsz beszerezni.

Jó keresgélést: [link]

2023. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a nagyobb procik között keresgélj.

[link]

2023. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek 😃
2023. jan. 18. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!