Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érintőképernyős, kisebb...

Érintőképernyős, kisebb méretű laptopok közül kb. 300e forintig mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Páromnak lenne szüksége laptopra PhD végzése után, mert jelenleg nincs sajátja, az egyetemét használja. Nekem céges HP EliteBook 845 G7-em van, mindig tetszett neki, hogy milyen kicsi, könnyű (mondjuk azóta üzletekben láttam sokkal könnyebbeket is), meg érintőképernyős, ami neki sokat segítene (kutat, sokszor ábrakészítésnél stb. tényleg hasznos, hogy úgymond kézzel lehet "rajzolni" a dolgokat). A kisebb súly és a méret nyilván amúgy is praktikus, de utazás miatt szempont leginkább, sokat ingázik, akár két ország között is, és szeret csak hátizsákkal menni.


Abszolút nem értek az ilyesmihez, az árat sem tudom, mennyire reális, lehet keveset írtam.


Tippek?


Köszönöm előre is!



2023. febr. 6. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

8/16GB RAM, érintőképernyő.

2023. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!