Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mini pc vs. asztali gép, mik...

Mini pc vs. asztali gép, mik a hátrányai?

Figyelt kérdés

PC vásárláson gondolkozok és láttam, hogy vannak ilyen mini pc-k is. Nekem megtetszett a hely miatt, illetve pl. simán odatudom vinni a tévéhez és bekapcsolni a netflixet mint a kicsi irodai monitoron nézni. Vagy ha költözök is egyszerűbb. Illetve nekem úgy alapból sokkal jobban tetszik, hogy nem egy nagy házban van a PC.

Nem nagyon játszok, csak sima office használatra és netezésre, filmezésre, youtube-ra használom. Szóval ha nem egy csúcskategóriás az sem gond.

Viszont ami felmerült mint probléma az a hűtése: feltételezem, hogy egy kisebb helyen nem tud úgy hülni mint egy nagyobb házban. Nekem van hogy 0-24 ben megy a gép. Lényegében ez az egy kérdés tántorít el a vásárlástól. De nyilván aki el akarja adni nem fogja a hibáit kiemelni, ezért érdeklődnék itt.



2023. febr. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyiken nem tudsz játszani, másikat nem tudod hurcolni magaddal. ;)
2023. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Laptopok olcsóbbak, mint a minigépek, úgyhogy inkább azt javasolnám.
2023. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. évente rámtör az érzés, hogy én is lecserélem a laptopomat egy mini PC-re, de eddig mindig csak nagyon rossz ár/érték arányú darabokkal találkoztam. Most is az árukeresőn csak annyit nyomok be, hogy legalább 16 giga RAM legyen benne és egy SSD és hopp, vastagon 300 ezer fölött vagyunk. Vicc, de ennyiért minden téren jobb egy laptop. Az önmagában is használható, aksiról is működik, esetenként még több csatlakozója is van és OLCSÓBB. Nem is értem. A logika számomra azt diktálja, hogy olcsóbbnak kéne lennie egy mini PC-nek, hiszen se billentyűzet, se kijelző, se aksi, aztán mégsem ez a helyzet.
2023. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!