Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a random fagyások...

Mi lehet a random fagyások oka?kb 5 perc fagyás után újraindítja magát a gép . Van hogy egész nap egyszer fordul elő,van hogy 5-6 óránként. Ötlet?

Figyelt kérdés
Annyi még ,hogy játéknál sose fordul elő,mindig böngészés vagy youtube közben.

#hiba #Firefox #YouTube hiba #pc fagyás #windows fagyás #pc nem működik
2023. ápr. 30. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Memtest86-t ajánlott lefuttatni.
2023. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konfig, oprendszer?
2023. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Phanteks Enthoo Pro ;Be Quiet Pure Power 12 m 850w Gold; Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wifi ;Ryzen 5 7600x ;Arctic Liquid Freezer ii 360 ;G.skill Trident Z5 Neo 32gb DDR5 6000Mhz cl 30;Asus Tuf Gaming Oc Rtx 4070 ti;Samsung 980 pro 2TB;Windows 10 pro
2023. ápr. 30. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok hiba lehet, első körben mehet amit az 1-es válaszban írtam.

Nem veszítesz vele, 1 éjjel futtasd le, akkor kiderül jó-e a memória vagy sem.


Ha az stimmel akkor Furmark + Prime95 együttes futtatása, ha az stabil akkor nem a táp a hibás(bár kétlem, mert a piac egyik legjobb tápegysége), persze ezzel kizárható lenne a túlmelegedés(VRM vagy CPU/VGA)is.


Utána szoftveres dolgok esetleg, chipet driver frissítés(AMD-nél azért ajánlott, mert volt vele gond), VGA driver újra telepítése(DDU, majd friss változat a gyártó oldalról) kb. ennyi így kezdésnek.

2023. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemrég raktam össze ezt a gépet.Az a furcsa hogy játékoknál sose jelentkezik.Memóriadiagnosztikát lefutattam ,nem talált hibát.
2023. ápr. 30. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Windows naplófájlokban érdemes lenne kicsit kutakodni.
2023. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!