Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 230ezèrt ez legjobb Gamer...

230ezèrt ez legjobb Gamer laptop ennyiért? Miért ennyire olcsó? Nem akarok legújabb játékokal játszani tudom hogy 8 giga RAM kicsit karcsú de bővíteni fogom

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 16. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért ennyire olcsó?
2023. máj. 16. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Gamer, mi? :D
2023. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A desktop 1650-nel sem mész sokra manapság, a notebook változattal még annyira sem. Gyakorlatilag ez is mindenre jó lesz(vagy leginkább nem) de játékra nem.
2023. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is néztem, nagyon jó ajánlat a mai piacon. Nyilván helyén kell kezelni. Ez a gpu mai játékokhoz iszonyat karcsú. Nem lehetetlen vele játszani még akár egy last of us-t sem... Tehát 1080p alatt, FSR felskálázással, ultra low beállításokkal megy a 30 fps. Ami egy singe player külső nézetes játékban amúgy a játszható szint. Nem lesz élvezetes azért...


Viszont egy warzone-t elvisz még értelmezhetően, a többi, kisebb igényű kompetitív játék (gta v, csgo, fortnite, stb) pedig jó élmény lesz rajta. Nyilván a 60hz kijelző is elég gagyi gaminghez, főleg a konpetitívekben.


Akár 16GB modult is érdemes lehet a gyári 8GB mellé rakni. Átgondolandó, mert van pár ganyé játék már, ami kiakasztja a 16 gigát, pl hogwarts. De a 8-cal se lőnél mellé igazán. Ami biztos, hogy a 8GB nem elég, tehát a ram bővítést számold rá mindenképp.


Ami nekem még kizáró ok általában, az a külföldi billentyűzet. Nekem szükségem van a magyar feliratos billentyűzetre, nem tűröm meg a matricázgatást.

2023. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!