Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplap EZ Debug VGA hibát...

Az alaplap EZ Debug VGA hibát jelez probáltam cserélgetni a ramokat,Bios Reset de semmi sem segitett Alaplap: MSI B350 pro VDH 4 kártyat probáltam mindegyiknél ugyan az a hiba a kártyak másik gépen működnek valami javaslat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

kísértetiesen olyan mint nekem volt, én is 3 VGA-val próbáltam, mindig VGA led világított. Én papírin feleslegesen elcseréltem a lapot, új lappal összeraktam a gépet, azzal sem indult, itt már kezdett érdekessé válni a dolog.


Annyi volt az előrelépés, hogy az új lapon volt két karakteres kijelző, és kiadta a kódot, kézikönyv szerint háttértár gond.

Mivel 2 M2 SSD volt a gépben illetve egy HDD az egyszerűség kedvéért a HDD-vel kezdtem.


Lehúztam és láss csodát, indult a gép.


Az volt ugye a félrevezető, hogy a VGA led világított alatta a sorban ott jönne a háttértárakra vonatkozó led....


Nos szóval próbáld meg ezt,a háttértárakat húzd le, és úgy.


Amúgy egy apró kis vonal nem villog bal felső részen a monitoron? mert nekem az is ott volt pl.

2023. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a monitoron csak a "No Signal" van és kikapcsol..

a háttértarakat már probáltam leválasztani de semmi változás

2023. jún. 7. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Használsz valami átalakítót a videókártya és monitor közé?
2023. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csak HDMI kábelt.
2023. jún. 7. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:

-Ram csere,új Ram minden slotban külön kiprobálva

-tápcsere

-Csak Proci és egy Rammal inditás (háttértár nélkül)

-4 videokártyaval letesztelve


ezeket a megoldásokat probáltam semmi változás

2023. jún. 7. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Másik kábellel? Esetleg ha van a videokártyádon és a monitorodon egyéb csatlakozási lehetőség a HDMI-n kívül és tudsz szerezni kábelt hozzá megpróbálhatnád ezt a lehetőséget is. Ha teheted, másik monitorral is próbáld ki.
2023. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül az alaplap csere oldotta meg a problémat,minden más komponens működött.
2023. jún. 13. 14:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!