Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hálókártya illesztőprogramjá...

A hálókártya illesztőprogramján kívül még kell más is, hogy legyen internet?

Figyelt kérdés
A hálókártyát feltelepítettem, "az eszköz megfelelően működik" . A modemnek is kutya baja, világít minden aminek kell, mégsincs internet. Hibaelhárításnál: áramtalanítsak(vártam 10mp), húzzam ki a kábelt stb.

2023. jún. 22. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Éezékeli a kábelt (nem írja ki hogy nincs bedugva)? IP címet kap? Lehet hogy PPPoE kapcsolatot kell felépítened, ha igen akkor az ehhez szükséges adatok az internet szerződésen vannak rajta.
2023. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem más illesztőprogram. Csak a hálókártyaét telepítettem fel. A többit, videokártya, hangkártya stb. már a gépen akartam letölteni.
2023. jún. 22. 23:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, elég.
2023. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pedig a régi gépnél nem volt ilyen probléma, ha újratettem az operációs rendszert. Be van dugva oszt jó napot. Nem kellett Pppoe meg ip címmel szarakodni. Mondjuk ahhoz volt install lemez. Az autorunnal szépen felrakott mindent.
2023. jún. 23. 06:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Kell egy kábel is ami nem hibás.

Ezen kívül a routerhez illő beállítások (pl dhcp).

2023. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez van a szerződésben:


"SSID:.............. (csatlakozáshoz szükséges ellátó állomás azonosítója, amire telepítéskor szükség lehet"


A pontozott vonalon nincs semmi



"IP cím: DHCP által automatikusan kiosztott(a nyílt internet felől közvetlenül nem elérhető, nem publikus, belső IP cím)"


"Átjáró: DHCP által automatikusan kiosztott"


"DNS szerverek": DHCP által automatikusan kiosztott



"A felhasználói operációs rendszer újratepítése esetén - a levelező program és az SSID kivételével - semmilyen felhasználói beállításokat nem szükséges elvégezni. A többi beállítást a kiszolgáló szerver autamatikusan elvégzi!"

2023. jún. 23. 08:50
 7/18 A kérdező kommentje:

Beütöttem parancssorba az ipconfig parancsot.


Csak az ip cím van meg. Az átjáró és a DNS után nincs semmi.


Meg ilyen van még, hogy adatgordozó leválasztva

2023. jún. 23. 09:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Össze van kötve minden
2023. jún. 23. 09:29
 9/18 anonim ***** válasza:
és mi az ip?
2023. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most már nem találja a problémát a hibaelhárító
2023. jún. 23. 09:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!