Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kontrollert érdemes...

Milyen kontrollert érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék venni egy új kontrollert. Több helyen olvastam az Xbox kontrollerekről és milyen jók, viszont nem szeretnék garancia után szervízest keresni a joystickek miatt, hosszú távon pedig drágább lenne, más márkákról(Trust, Spirit of gamer) hosszútávúan nem hallottam. Elsősorban számítógéphez lenne, ha vezetékes az sem lenne gond, de hosszútávon ne legyen vele gond, nem szeretnék évente újat venni/javíttatni.

2023. aug. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Xbox kontrollerei se mennek tönkre két nap után, szóval bátran lehet venni őket.
2023. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalatom tudom elmondani: 2011-ben vettem Xbox 360-at, vezeték nélküli kontrollert kaptam hozzá. Pár év után a konzolt leváltottam PC-re, a kontroller maradt velem (ehhez még USB-s adóvevő kell). 12 év alatt annyi bajom volt vele, hogy a műanyag joystick-ek elkoptak. Ezeket Kínából párszáz forintért rendelve cserélgettem. Míg meg nem untam, és alumínium joystick-okra váltottam. Ennek már 3 éve. Azóta sincs vele gondom.
2023. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretnék garancia után szervízest keresni a joystickek miatt"


Az jó, mert fél óra kicserélni a filléres alkatrészt, ha már annyira elkopott, hogy egy adag wb-100 nem segít.

2023. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Ps5 dualsense is van nekem meg xbox x/s kontroller hat az előbbi ég es föld az utobbihoz kepest ami még mindig elemmel megy 2023-ban lion akksi helyett.

Anyagkivitelezese ps5nek jobb és az a rengeteg funkció ami xboxból hiányzik.


Viszont mindkettőt használom nyuzni xboxot jobb viszont ps5-t jobban kímélem edfig xbox ketszer leesett de semi baja

2023. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tényleg annyival jobb egy méregdrága kontroller, mint mondjuk egy tízezer forintos logitech rumblepad?
2023. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok jó eszközök szerelésében, de akkor majd megpróbálom ha gond lesz vele
2023. aug. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!