Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót érdemes...

Milyen nyomtatót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Régebben Hp nyomtatóm volt, de az leszerepelt mert elég körülményes volt vele a nyomtatás továbbá relatív nagyon drága volt bele a patron.


Milyen márkájút érdemes vásárolni?


2023. aug. 16. 07:04
 1/9 THX84 ***** válasza:
Az Epson ecotank nyomtatóit javaslom. Nekünk is ecotank családból való. Nem olcsó fajta nyomtatók, de gazdaságos. 2020-ban vettük karácsonyra a családnak, még tintát nem kellett venni hozzá. Kb 2000-2500 oldalt nyomtattak vele a gyermekeim. keress rá a google-ban.
2023. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen célra? Ha csak dokumentumokat akarsz nyomtatni, akkor felejtsd is el a tintás förtelmeket, és vegyél lézerest. Ha kellenek a színek is, akkor meg inkább ne vegyél semmit, hanem vidd el olyan helyre ahol kinyomtatják neked.


A tintással csak a baj van. Beszárad, drága a patron, az utángyártottak vagy rosszak vagy nem fogadja el őket a gép... A lézeresben meg legfeljebb a lézert kell megtisztítani, meg egyszer beletenni egy tonert.

2023. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Elsőhöz csatlakozom. Epson ecotank
2023. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés, hogy mennyit akarsz nyomtatni és mit? Csak nyomtató kell, vagy multifunkciósat akarsz (+szkenner és fénymásoló)?
2023. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csakis lézert. Latszólag dragább, de üzembiztos, es jóval tartósabb.

És még sokkal olcsóbb is vele a nyomtatás.

2023. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem a szakemberek nem hazudnak, 90% az Epson után töltős rendszerűt ajánlja.

Nekünk 6 éve üzemel hibamentesen, bár lassabb a lézernyomtatónál.

Én meg voltam elégedve a HP lézernyomtatóival de a toner drágább mint a festék és kevesebb példányszámot tud. Ezenkívül itt áll a szekrény tetején két hibátlan lézernyomtató amit azért nem tudunk használni mert a Windows 10-el nem kompatibilis, amivel üzemelne ahhoz meg már nincs frissítés.


#2 A patron (toner) az pont a lézernyomtatóknál szárad be, az után töltős festék gyári állapotában hermetikusan többszörösen zárt flakonban kapható. Nálam ha nem megy bele az egész falkon akkor is kibír fél évet beszáradás nélkül. Azt mondta a szaki hogy csak arra figyeljünk hogy ne fogyjon ki a festék.

Tonert cseréltem már jópárat de olyat nem halottam hogy a lézert a tulajdonos tisztogatná :) Esetleg a kihullott festékport tudod kiporszívózni házilag, minden másra szakember kell.


#5 Nálam mindkettő típus üzembiztosnak bizonyult, de az után töltős lényegesen olcsóbb.

2023. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem otthoni célra kellene néha dokumentumokat nyomtatni.

Ergó nem használnám minden nap lehet havonta egyszer vagy ritkábban.

2023. aug. 16. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most Epson Ecotank van, scanner, fénymásoló, meg nokedlit is szaggat.

A gyari tintanak kb negyede fogyott el egy ev alatt, 2 gyerek mellett nem sokat porosodik.

Es meg igy is olcsobb mint a lézeres Hp volt, amit szoszerint kidobtam, mert kb a francnak se kellett hasznaltan bagoért, olyan drága bele a tinta.

2023. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Havi egy két alkalomra egyetlen nyomtató sem ajánlott. A legtöbb az állásban romlik el. Kimented a doksikat vagy képeket egy adathordozóra majd munkahelyen vagy ismerősnél, legrosszabb esetben egy fotós-nyomtatványos voltban pár forintért kinyomtatod.
2023. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!