Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 4440 processzort érdemes...

I5 4440 processzort érdemes lecserélni I7 4770-re? Gtx 1660 ti kártya van a gépben.

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem rossz a 1660 ti. Többnyire új játékokkal is lehet még vele nyomulni. Nyilván egyes esetekben már nagyon kompromisszumosnak kell lenni grafikában, de még élvezhető szint. Maradhat, jó lesz mellette az 5500
2023. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából egy éve vettem használtan az 1660ti-t sejtettem hogy szűk keresztmetszet lesz a processzor, de jobban mint számítottam. Sokszor a GPU 65 százalékos terhelés kap miközben a processzor maximumon pörög. Egy 750 ti kártyát váltott, ahhoz képest azért óriási fejlődés, csak zavaró, hogy nem tudom kihasználni igazán. Viszont, tényleg nem érdemes egy ilyen alapra költeni már. Gyűjtők még pár hónapig. Tetszik az új generációs Ryzen, de még sokkal drágább, ahogy az alaplap és a DDR5 ram is.
2023. szept. 23. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!