Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD-ről eltűntek az adatok,...

A HDD-ről eltűntek az adatok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A hibaüzenet valami ilyesmi: "drive not accessible, the disk structure is corrupted and unreadable". Kb. 1,5terra adatról van szó és közte igen fontos adatok is voltak... chkdsk sajnos kilőve, mert ne fér hozzá a winyóhoz..


szerintem én rontottam el egy programmal..


Mit lenne érdemes megpróbálni, esetleg helyre hozhatók az adatok?



2023. okt. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Van biztonsági másolat?
2023. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nincs.
2023. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mi nincs, 2-es?
2023. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
82%

"szerintem én rontottam el egy programmal.."


Meg ne mond mi volt az, titkolózz!

2023. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Apostol vagy Kürt Zrt bármikor áll szolgálatodra.
2023. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Te semmit ne csinálj! Azzal csak rontod a profik esélyeit. Az 5-ös által ajánlott cégeket keresd fel. Ha fizikailag nem sérült a HDD viszonylag olcsó lesz a mutatvány. Ha sérült eléggé megszalad a számla végösszege. De tanulópénz, hogy legyen biztonsági másolat. Mert amiről nincs az nem fontos. Bár ha mindenki így gondolkodna nem lenne az adatmentőknek munkája. Pedig van, nem is kevés.
2023. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, nem te rontottad el egy programmal. Hacsak tényleg nem cseszted szét a partíciós listát, meg ilyeneket, de ahhoz egy konkrét partícionálási programmal kellett volna belenyúlnod. Ha így tettél, akkor részletezd, hasznos lehet. Helyreállítható lehet.


Amúgy viszont valószínűleg szimplán csak megmekkent. Annyi neki. Fontos adatoknak meg mindegy, hogy volt-e rajta, vagy sem, hiszen a fontos adatokról mindig van legalább 3x máaolat. UGYE!?? Gondold át mégegyszer, hogy tényleg fontosak voltak-e, és érdemes-e értük vesződni...

2023. okt. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!