Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Illesztőprogram frissítése...

Illesztőprogram frissítése után teljesen eltűnt a hang a gépemből mégis miért?

Figyelt kérdés
Kijött egy új frissítés rá, lefrissítettem kérte az újraindítást és azóta semmi hang nincs a pc-n. Win10 64 bites rendszer van rajta. Próbáltam már mindent, letöröltem az illesztőprogit visszaraktam egy régebbit rá de már az sem segített neki. A hangszóróknak nincsen semmi baja mert tökéletesen működnek.

2023. okt. 26. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy típust írhatnál, így csak annyit lehet mondani, hogy vagy az új driver rossz, vagy nem rávalóra frissít, vagy kisnyúl. A win frissítése, vagy a driver hajlamos előjönni ilyennel, hogy új frissítés van? Esetleg te keresgéltél, és találtál valamit, ami szerinted jó, és feldobtad? Nem lenne példátlan...
2023. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi nem volt olyan érhető számodra de leírom egyszerűsítve. A driver frissítőm ami mindig ellenőrzi a gépet kiadta hogy jöttek ki új frissítések pár driverre (wifi,hang). Le lett frissitve ujra lett inditva a gép és azóta nincs hang rajta. Hiába lett vissza rakva az előző verzió azzal se működik már.


Egyszerű Intel Core-os PC de amúgy MS-7616 a pontos típúsa. Ehhez való drivert kerestem és semmi se működik még mindig.

2023. okt. 26. 18:49
 3/7 MGéza ***** válasza:
80%

"A driver frissítőm ami mindig ellenőrzi a gépet kiadta hogy jöttek ki új frissítések pár driverre (wifi,hang)."

Itt a hiba. Csak nem a hiper-szuper, agyba-főbe dicsért kártevőről, a driver boosterről beszélünk? Win 10 magának keres frissítéseket és ha vannak, akkor telepíti azokat, ha nem talál, akkor driverkereső csodákkal csak kárt teszel a gépedben, de most már magad is megtapasztalhattad. Keress rendszer visszaállítási pontot, csak tudod mikor raktad fel az új drivert, igaz?

2023. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

"de leírom egyszerűsítve"... nagy az arcod, és ilyen xarokat használsz?

"driver frissítőm"...

2023. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

" MS-7616 a pontos típúsa"

Ez egy LGA 1156-os foglalatú alaplap. A gyártását 2010-ben fejezték be. Úgyhogy nem éppen életszerű, hogy egy 13-14 éves alaplaphoz új friss drivereket talált a "driver frissitőd".

A megoldás az lesz, ha hangot akarsz, hogy újratelepíted a windowst és utána lesz majd hang.

Az ilyen "driver frissítőket" meg felejtsd el, mert ki tudja, hogy honnan miféle szutykot telepítenek a gépedre.

2023. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2023.10.26-an jott ki ra a frissites a legutolso meg 2020ban volt. Sikrrult megoldanom a win ujratelepitese nelkul is. Koszonom a nagy semmit okoskak ment a piros mindenkinek.
2023. okt. 27. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
De legalább már tudod a hangkártyád típusát házmester asszony.
2023. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!