Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 48v 0,35A es power Injector...

A 48v 0,35A es power Injector (POE tápfeladó, eredetileg egy AP hoz) kompatibilis egy 12V os POE kamerához hoz, (nem teszi tönkre)?

Figyelt kérdés

Infóban nem vagyok rossz (hamár ezt dolgozom :D ) viszont a fizika nem épp az erősségem. Úgy remélek, hogy a legtöbb POE router/switch tudja a 48V ot is. Ebből azt következtetem, hogy hiába tol ki a táfeladó magából 48Vot az eszköz, jelen esetben egy kamera nem lesz túl terhelve.



Elöte egy 12V 3A es külső táp egységről volt működtetve. Biztos , hogy ki leszek röhögve, de ha jól tudom a Watt számít. Ha 12 x 3=36 Watt Akkor a tápfeladó 16.8 Watt-ot tud.


A legfőbb kérdés igazából az, hogy ha most én rádugom akkor a tápfeladót akkor megsütöm a kamerát vagy sem?



2023. okt. 29. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, tul lesz terhelve az kamera és elromlik
Nem, semmi baja nem lesz a kamerának.
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Talán a vállalati nagyteljesítményű router/switch 48V-os, de az otthoniak 9-12V-osak.


Tápfeladó van 12/24/48V-os is, - a lényeg, hogy az ellátni kívánt eszköz milyen feszültséget kér.


Ha a feszültség nem számít, akkor 220V-ra is kötheted, - igaz akkor egyből elfüstölne.

Tehát 12V-os eszköznek nem adnék 48V-ot sem, csakis 12V-ot.

2023. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!